Баскетболісти «ЗОЛОТОГО ВЕКА» ФФВ ЦДПУ-КДЮСШ-4» перемагають у третьому поспіль виїзному турі в чемпіонаті України серед команд Першої ліги! Недільна звитяга кропивничан над «ВІННИЦЬКИМИ ЗУБРАМИ» – 92:78 (24:16, 25:20, 16:26, 27:16) – дозволила нашій команді остаточно закріпитися на чолі турнірної таблиці Групи 2. «Золоті» мають у своєму активі 6 перемог у 6 матчах.

На відміну від суботнього протистояння із вінничанами, у якому «золоті» не без труднощів переграли господарів – 93:90, в неділю підопічні Андрія Бабенка з перших хвилин зустрічі заволоділи ініціативою і вже до великої перерви забезпечили собі комфортну перевагу в рахунку – 49:36.

Втім, у третій чверті «ЗУБРИ» знову повернулися у гру, і скоротили відставання до мінімуму – 65:62. Як і днем раніше, доля поєдинку вирішувалася у «чемпіонському раунді». І саме у вирішальний момент зустрічі дався взнаки клас і досвід гравців «ЗОЛОТОГО ВЕКА» ФФВ ЦДПУ-КДЮСШ-4», які у заключній десятихвилинці не залишили своїм суперникам жодного шансу на камбек – 27:16.

У другій грі у Вінниці на майданчику «ЗУБРІВ» знову «запалювали» Олександр Дробязко (41 очко, 8 підбирань),  Антон Мельнік (13 очок, 9 підбирань), Олександр Хапун (13 очок, 3 підбирання), Богдан Сосой (10 очок, 4 передачі). Відзначимо також дії Руслана Фортуни (9 очок, 3 підбирання), Богдана Ткаченка (6 очок, 5 підбирань) та Івана Рибченка (2 підбирання, 1 передача).