У Кропивницькому ветерани баскетбольного клубу «Ветеран-Баскет» провели товариський матч із місцевим БК «Золотой Век», присвячений десятиріччю ветеранського колективу!

Баскетбольному клубу «Ветеран-Баскет» із Кропивницького – 10 років! Кіровоградщина завжди славилися активністю своїх ветеранів. Про це свідчать десятки всеукраїнських і міжнародних турнірів, у яких брали участь кропивницькі ветерани.

Це і великий медальний доробок, який у складі різноманітних збірних команд України серед ветеранів завойовували кропивничани!

Крім того, це і змагання всеукраїнського масштабу, які регулярно проводяться і у Кропивницькому – турніри пам’яті Віктора Дубіна та Леоніда В’язовського.

Це, звісно, і десятки прізвищ, які слугують чудовим прикладом любові до баскетболу для підростаючого покоління гравців: Світлана Разіна, Едуард Мікіньов, Олександр Сухонос, Сергій Ковтун, Людмила Мурова, Наталія Воротнюк-Музичук (усі вищезазначені – діючі чемпіони Європи та світу в складі ветеранської збірної України!), Дмитро Балановський, Володимир Лисак, Володимир Монзуль, Ярослав Ярошевський, Сергій Полунчуков, Павло Топчій, Олег Колот, Дмитро Макєєв, Сергій Тімонін, Юрій Куріленко, Костянтин Фомічов та багато-багато інших!

Зазначимо, перед початком гри між ветеранами та гравцями Першої ліги баскетбольний клуб «Золотой Век» презентував новачка – екс-гравця миколаївського «НІКО-Баскета» Максима Ожегова.

За словами заступника голови ФБКО, виконавчого директора «Золотого Века» Людмили Сиділо сам матч подарував усім без винятку учасникам святкової події безліч приємних емоцій.

– Свято баскетболу поколінь у Кропивницькому вдалося на славу! Наше місто має чудові баскетбольні традиції. І в цьому велика заслуга саме наших ветеранів! – наголосила Людмила Сиділо.

– Окремо хотілося б відзначити роботу арбітрів матчу – 70-річного ветерана баскетболу Валерія Ткачука та Сергія Руденка, – зазначив після зустрічі гравець «Ветеран-Баскет», клубний фотограф БК «Золотой Век» Олександр Сухонос. – Матч видався цікавим і емоційним, усі ми як завжди отримали задоволення від гри. Дякую гравцям «Золотого Века». Для нас, ветеранів, такі зустрічі дуже важливі! – резюмував Олександр Сухонос.

– Минулого разу подібна зустріч у нас була аж 4 роки тому. Тоді разом з командою зіграв і наш президент Сергій Олександрович Сухий. Хотілося б побільше таких моментів, зустрічей, емоцій і, звісно, пограти ще з президентом! – каже капітан «Золотого Века» Богдан Сосой. – Ветерани – невід’ємна частина як уболівальників, так і нашої команди! У вільний час деякі наші гравці із задоволенням тренуються разом з ними. Повірте, наші ветерани ще «ого-го!». Тому, щоб нас сьогодні сильно не «пошарпали», наші команди зіграли змішаними складами: молодь грала пліч-о-пліч з ветеранами, зіграв і наш тренер Андрій Бабенко, який показав, що ще багатьом гравцям може дати фору!

Я вважаю, що такі матчі потрібно проводити при першій-ліпшій можливості, адже увесь наш колектив отримує масу емоцій і позитивний заряд перед важливими іграми чемпіонату. В плані психологічної розрядки – це дійсно супер! – відзначив капітан і додав:

«Також хочу привітати в нашому колективі Максима Ожегова. Бажаю йому якнайшвидше стати частиною нашої баскетбольної сім’ї! Ми зі свого боку робитимемо усе можливе, щоб допомогти йому швидко адаптуватися в команді. Такий гравець однозначно допоможе «Золотому Веку» в досягненні цілей, які у нас як завжди найвищі».

Пресслужба БК «Золотой Век»