Окрім трьох гравців КДЮСШ-4-ЗОЛОТОЙ ВЕК до тренерського штабу збірної увійшов наставник кропивничан Андрій Бабенко.

На адресу баскетбольного клубу «Золотой Век» надійшов лист від ФБУ із викликом до тренувального табору кадетської чоловічої збірної України з баскетболу (U-14) трьох гравців КДЮСШ-4-ЗОЛОТОЙ ВЕК Остапа Пашолока, Романа Потєєва та Євгена Непокритого!

Крім того, помічником головного тренера кадетської збірної (U-14) Олександра Ворони стане наставник юних кропивничан Андрій Бабенко.

В рамках підготовки до міжнародного турніру, який відбудеться з 18 по 21 серпня в Словенії, кадети проведуть два навчально-тренувальні збори – 13-25 липня в Запоріжжі та 4-15 серпня у Києві.

– Ми прагнули цього і багато працювали, – відзначив наставник юних кропивничан, другий тренер збірної України (U-14) Андрій Бабенко. – Разом з хлопцями довго йшли до цього виклику. Ми досягнули своєї мети. Наступна – закріпитися у складі збірної. На першому і другому зборі ми працюватимемо з шістнадцятьома юнаками. Але на турнір у Словенію відберемо 10-12 гравців. Тому для моїх хлопців першочергове завдання – проявити себе на зборах і увійти до основної когорти виконавців.

– В цій збірній я працюватиму помічником Олександра Ворони. На першому зборі наш тренерський штаб визначиться із функціями, розподілимо обов’язки й почнемо планомірну підготовку до майбутніх змагань, – відзначив Андрій Леонідович.

Вітаємо вихованців кропивницького баскетболу із викликом до складу кадетської збірної України (U-14)! Далі – більше!

 

 

Пресслужба БК «Золотой Век»