Кубковий матч у Кропивницькому побив рекорд результативності, який тримався 7 років!

1363

Матч-відповідь 1/8 фіналу кубку України у Кропивницькому між «Золотим Веком» і «Черкаськими Мавпами» став надрезультативним – команди наколотили на двох 220 балів, побивши рекорд, який тримався із 2010 року!

Краще розпочали матч «Черкаські Мавпи», які організували міні-ривок 0:4, проте господарі паркету швидко відігрались зусиллями Унгуряна та Юрченка. Після цього команди деякий час грали рівно, поки молодий Сосой своїм дальнім влучанням не зробив +7 для Кропивницького. До кінця ж чверті «Мавпи» так і не змогли відігратися, хоча відставання все ж скоротили до трьох пунктів. В другій десятихвилинці на глядачів очікувало справжнє шоу від гравців на паркеті. За 10 хвилин періоду команди на двох набрали 63 бали, 40 з яких було в активі гостей.

В другій половині гри колективи не скинули обертів та продовжили тішити глядачів надзвичайно високим відсотком реалізації кидків. Відразу 7 баскетболістів з Черкас та 5 з Кропивницького набрали в підсумку двозначну кількість очок. Завершилася ж гра з рахунком – 96:124. Така результативна гра обох колективів дозволила встановити новий рекорд за цим показником – 220 балів набрали команди на двох за матч, що є абсолютним рекордом результативності починаючи з 2010 року.

«Цей рекорд став відображенням того, що відбувалося на майданчику. Обидві команди своєю грою подарували глядачам справжнє шоу, досягнувши при цьому справді історичного результату», – прокоментував новоспечений рекорд головний тренер «Золотого Века» Георгій Ступенчук.