Сидило Людмила Васильевна

Виконавчий директор кропивницького баскетбольного клубу «Золотой Век», заступник голови Федерації баскетболу Кіровоградської області Людмила Сиділо прокоментувала виступи «золотих» у першій половині сезону 2020-2021, розповіла про останні клубні новини, а також привітала усіх кропивничан із наступаючими святами.

– Приємно, що 2020-й рік наш клуб завершує так само, як і починав – на першому місці в турнірній таблиці чемпіонату в Першій лізі! Незважаючи на всі проблеми, які спіткали всіх нас у цьому році, на вимушені «пусті трибуни», наші хлопці відчували підтримку своїх вболівальників і працювали з максимальною самовіддачею.

Про це свідчить перемога в передчасно закінченому сезоні 2019-2020 років у Першій лізі. Хоча фінальний етап в Першій лізі не було зіграно, ми отримали відзнаку чемпіона регіонального етапу України Першої ліги сезону 2019-2020 років. Хочу наголосити, на груповому етапі минулого чемпіонату саме «Золотой Век» став єдиним клубом, який здобув перемоги в усіх матчах турніру, а отже ми по праву можемо вважатися переможцями!

Новий сезон 2020-2021 років ми розпочали впевнено і позитивно, адже чітко знали: не дивлячись на карантинні обмеження, переноси підготовки команд та старту самого чемпіонату наш клуб має чіткі цілі та стабільне фінансування для їх досягнення. У такий непростий час цей компонент надважливий для успішних виступів команди. Наш президент зробив усе від себе залежне, щоб команда росла, розвивалася і, звісно, перемагала. І я вважаю, що хлопці сповна віддячили керівництву та вболівальникам своїм відношенням до справи та місцем у турнірній таблиці чемпіонату.

Звісно, тренерському штабу ще є над чим працювати, молодим гравцям команди також є що вдосконалювати та що доводити на майданчику. Процес росту має бути безперервним, а тому в нас ще багато роботи.

Президент Сергій Олександрович Сухий завжди ставить чіткі цілі – перемагати в кожному матчі. А отже завдання команди на сезон 2020-2021 – боротися за перемогу в Першій лізі.

Користуючись нагодою, хочу привітати усіх кропивничан з наступаючими святами та побажати в першу чергу здоров’я, миру, благополуччя і всього найкращого. Хай усі невдачі і тривоги назавжди залишаться у 2020-му році. З Новим Роком та Різдвом Христовим!

 

Пресслужба БК «Золотой Век»