Обидві команди кропивницького «Золотого Века» на мажорній ноті завершили регулярний чемпіонат і кваліфікувалися в раунд плей-оф чемпіонату України у Вищій та Першій лігах!

Без перебільшення історичного результату в неділю, 1 квітня, досягли гравці «Золотого Века-2». Команда Андрія Бабенка, яка існує всього перший рік, вдруге перемогла «Миколаїв-2» – 103:75 (26:16, 19:17, 28:20, 30:22). Цей результат дозволив дублю «золотих» увійти до топ-4 «Групи 2» і продовжити боротьбу за медалі вже у плей-оф Першої ліги!

Нагадаємо, в обох домашніх іграх з «Миколаєвом-2» кропивничан влаштовувала лише перемога. Перемігши «корабелів» у складному суботньому поєдинку – 105:94, команда Андрія Бабенка вже свого не відпустила і вщент розбила суперників у неділю, здолавши миколаївців з різницею у 28 очок! Господарі домінували на майданчику фактично протягом усього поєдинку і завдяки активним діям на майданчику Олександра Петрова (дабл-дабл – 31 очко, 16 підбирань, 7 результативних передач), Микити Мизя (28 очок, 8 підбирань), Євгена Саламахи (13 очок) і Олександра Хапуна (11 очок) здобули заслужену перемогу над непростим суперником.

– Перша гра з «Миколаєвом-2» була для нас дуже важкою, – аналізує виступи своїх підопічних головний тренер команди Андрій Бабенко. – По-перше, по ходу суботньої зустрічі ми і вигравали, і програвали. А переломили хід матчу на свою користь вже в кінцівці поєдинку. По-друге, суботня гра була неймовірно важкою ще й з психологічної точки зору. Ми розуміли, що нам потрібно двічі перемагати. Супернику у цьому плані було легше, адже вони вже забезпечили собі місце у наступному раунді змагань. Водночас слід віддати належне миколаївцям, які не приїхали відбувати номер. Навпаки, в суботу вони дали нам справжній бій.

У другому матчі наші хлопці вже менше хвилювалися і грали більше спокійно. Ми виграли в першій грі і це дало нам віру в те, що ми можемо повторити свій успіх і в неділю. Тому психологічно сьогодні грати було легше. І якщо вчора очки набирали фактично лише два наших лідери, то сьогодні більш-менш рівно зіграли всі гравці, де майже кожен відзначився результативними діями в нападі. І це забезпечило нам необхідний результат, – відзначив наставник «Золотого Века-2».

Зазначимо, в плей-оф першої ліги «золоті» зустрінуться з харківським «Універбаскетом». І хоч завдання-максимум молодь кропивничан вже виконала, кваліфікувавшись у плей-оф, як відомо, апетит приходить під час їжі. За словами Андрія Бабенка, сама команда поставила перед собою завдання пройти харків’ян. І сьогоднішньому колективу «Золотого Века-2» це справді до снаги!

Ще більш впевнено і розгромно перемогли своїх суперників гравці основної команди «Золотого Века», давши юній команді «Дніпра-2» справжній майстер-клас – 120:74 (28:19, 36:19, 26:18, 30:18).

Господарі домінували на майданчику фактично від першої і до останньої секунди зустрічі, що красномовно засвідчив підсумковий результат на табло – 120:74 (28:19, 36:19, 26:18, 30:18). Найрезультативнішими гравцями у складі «золотих» у неділю стали Владислав Унгурян (дабл-дабл – 28 очок, 10 підбирань), Максим Козловець (24 очки), Володимир Цибін (18 очок), Сергій Юрченко (17 очок), Олександр Дробязко (13 очок) і Богдан Сосой (16 результативних передач). Приємно відзначити, що в неділю Георгій Ступенчук вперше задіяв у грі всіх основних гравців команди, які напередодні відновилися від досить складних травм і наразі продовжують набирати форму. Сьогодні ігровий час отримали і Олександр Дробязко, і В’ячеслав Моторчук, яким наставник кропивничан дав можливість «відчути гру» і таким чином швидше набрати кондиції до першої гри плей-оф. Відзначимо, вже у наступну середу, 4 квітня, «Золотой Век» прийматиме у Кропивницькому БК «РІВНЕ»-ОШВСМ в рамках 1/4 фіналу плей-оф Вищої ліги чемпіонату України.

– Сьогодні задіяв усіх гравців, які відновилися після травм, – розповів по завершенні гри наставник кропивничан Георгій Ступенчук. – Я дуже задоволений тим, що сьогодні усі отримали змогу відчути м’яч. Це і Сергій Юрченко, який прихворів напередодні ігор з «Дніпром-2», це і В’ячеслав Моторчук, який, втім, поки відчуває невеликий дискомфорт при грі, це і Олександр Дробязко, який уже сьогодні виглядав на майданчику досить впевнено. Усе це не може не радувати напередодні складних протистоянь із БК «РІВНЕ» в 1/4 плей-оф чемпіонату, – констатував головний тренер «Золотого Века».

Прес-служба БК «Золотой Век»