Лідер «Золотого Века» Олександр Дробязко став найрезультативнішим гравцем на першому етапі чемпіонату України з баскетболу серед команд Вищої ліги!

«За підсумками регулярного чемпіонату найкращим гравцем в обох групах став Олександр Дробязко з кропивницького «Золотого Века», який не пробився у першу четвірку в групі.

Олександр набрав 674 очка, в середньому 21,74 за матч. І лише другий прометеєвець Макс Конате – 353 очка, 19,61 за матч. Однак Дробязко зіграв у 31 поєдинку проти 18 в Конате. Третій серед бомбардирів – Олександр Шостуха з «Говерли», яка також не продовжить боротьбу за нагороди – 326 очок (17 матчів), у середньому 19,18 за матч», – йдеться у повідомленні ФБУ.

Бажаємо Олександру продовжити власну «ударну» серію і в решті матчів чемпіонату, в яких «Золотой Век» боротиметься за підсумкове 9 місце у Вищій лізі.

Нагадаємо, у неділю, 24 березня, «золоті» вступлять у боротьбу за місця у топ-10 чемпіонату домашнім матчем з івано-франківською «Говерлою». Матч-відповідь відбудеться за тиждень, 30 березня, в Івано-Франківську.

 

Прес-служба БК «Золотой Век»