MVP суботнього матчу з одеським БК «Динамо-2» Олександр Петров, який зупинився у кроці від трипл-даблу (24 очки, 12 підбирань, 6 передач), проаналізував гру «золотих» проти одеситів, а також розповів про цілі кропивничан на другу частину чемпіонату.

– Нашим суперником була дійсно молода команда, у якої наразі менше досвіду, аніж у деяких наших виконавців. Але ми на це не зважали і грали у свою гру, відпрацьовуючи власні командні дії, адже попереду зустрічі з більш серйозними суперниками. І в цих матчах ми маємо діяти злагоджено.

– Сьогодні молодь «Золотого Века-2» змогла проявити себе на фоні одеських однолітків. Хлопці вже відчувають «лікоть» партнерів по команді?

– Ми йдемо до цього. Не можу сказати, що зараз ми стовідсотково готові виконувати все те, що повинні. Завдячуючи тренеру, який завжди у потрібний момент може внести корективи і дати потрібні настанови, фрагментами починаємо демонструвати непогану гру. Але до ідеалу нам ще далеко.

– Андрій Бабенко неодноразово наголошував, що поставив перед командою завдання потрапити у топ-4 і вийти у плей-офф чемпіонату.

– Так, ми поставили собі за мету пройти у наступний етап змагань. Робитимемо усе можливе і неможливе для того, щоб потрапити у топ-4 і продовжити боротьбу у турнірі.

Прес-служба БК «Золотой Век»