Лідери «Золотого Века-2» Олександр Петров і Микита Мизь розповіли, за рахунок чого команді двічі вдалося переграти «Миколаїв-2» і потрапити в плей-оф Першої ліги.

– Попри те, що у нас досить молода команда, яка на старті сезону не мала конкретного завдання будь-що вийти з групи, ми налаштовувались виключно на дві перемоги над «Миколаєвом-2» і прохід у плей-оф чемпіонату, – розповідає Олександр Петров. – Особисто я віднісся до суботньої гри з миколаївцями з усією серйозністю. Саме цей матч вирішував нашу долю. Або ми пройдемо у плей-оф, або ні. У суботу я сказав команді: «Хлопці, сьогодні ми проведемо цю гру, як останню.» Якби ми не взяли б тоді перемогу, матч наступного дня вже не мав би для нас жодного значення. І тоді в неділю ми отримали б усі  -30 очок від миколаївців. Суботня перемога у цьому протистоянні була ключовою, адже вона дала нам віру в те, що ми зможемо досягнути необхідного результату і в неділю. У підсумку нам таки вдалося це зробити, – не приховує своєї радості Олександр.

– Звичайно, в плей-оф із харків’янами боротимемося виключно за перемогу. Завжди слід пам’ятати: неважливо, який суперник гратиме проти тебе. По-перше, не можна його недооцінювати. По-друге, спочатку самому потрібно повірити у свою перемогу, психологічно перемогти, а потім вже і на майданчику буде не так важко, – поділився своїм секретом психологічної підготовки до матчів Олександр Петров.

У свою чергу Микита Мизь, встановивший новий особистий рекорд за набраними очками (54 пункти у суботній грі проти «Миколаєва-2»), розказав, кому завдячує здобутим результатом, а також які завдання ставить перед собою молодь «золотих» напередодні ігор плей-оф з харківським «Універбаскетом».

– У першу чергу стараюся грати на результат, на перемогу команди. Звісно, без партнерів по команді ми б з Сашею Петровим не змогли б досягнути такого результату. Баскетбол – командна гра і ця перемога – заслуга всієї команди. Виділяти потрібно усіх, адже кожен із нас зробив усе можливе задля загальнокомандного успіху. Тепер робитимемо все можливе для того, щоб пройти якомога далі.

Зазначимо, перший матч 1/8 фіналу плей-оф чемпіонату України серед команд Першої ліги проти БК «Універбаскет» команда Андрія Бабенка проведе у середу, 4 квітня, у Харкові. Початок зустрічі о 19:00. А вже у п’ятницю, 6 квітня, команди проведуть матч-відповідь у Кропивницькому. Якщо ж протягом двох зустрічей суперники на виявлять сильнішого (на цьому етапі змагань команди грають до двох перемог), третя зустріч протистояння відбудеться у Харкові, 10 квітня.

Прес-служба БК «Золотой Век»