Після суботньої невдачі команда Георгія Ступенчука взяла переконливий реванш у «Харківських Соколів» у повторній грі туру – 95:64 (21:17, 22:21, 23:12, 29:14).

Гарантувавши собі участь у плей-офф Вищої ліги задовго до протистояння у Харкові, гравці «Золотого Века» спокійно дограють ігри регулярного чемпіонату. Над ними не тяжіє «груз» відповідальності за результат, адже єдиною інтригою у «Групі 1» наразі залишається місце, з якого «золоті» вийдуть у плей-офф. А хто з суперників «Групи 2» дістанеться кропивничанам у наступній стадії змагань – не так вже й важливо. Адже усі команди на цьому етапі чемпіонату мають досить серйозні амбіції і ставлять перед собою лише максимальні завдання. І баскетбольний клуб із Кропивницького у цьому питанні не є винятком.

Зважаючи на те, що після травм продовжують відновлюватися лідери кропивничан Олександр Дробязко і В’ячеслав Моторчук, а юних вихованців клубу Руслана Фортуну і Владислава Лукінського заграли цими вихідними за дубль «Золотого Века» у Першій лізі, у Георгія Ступенчука знову фактично не залишилося варіантів для ротації. На фоні тривалого вояжу до Харкова коротка лавка запасних швидко дала про себе знати у першому поєдинку. Нікуди не зникла ця проблема і в недільному матчі. Втім, у повторній грі баскетболісти «Золотого Века» з самого початку зустрічі дали зрозуміти, що на друге фіаско «золотих» «соколам» не варто й сподіватися. І якщо перша половина зустрічі пройшла фактично за рівної боротьби з мінімальною перевагою гостей, то після великої перерви усе остаточно стало на свої місця: кропивничани, володіючи солідною ігровою та очковою перевагою, впевнено довели гру до закономірної перемоги.

Найрезультативнішими гравцями у складі «Золотого Века» у неділю стали Сергій Юрченко, який оформив дабл-дабл (27 очок, 14 підбирань), Владислав Унгурян (20 очок), Максим Козловець (17 очок) і капітан команди Богдан Сосой (16 очок).

Зазначимо, через два тижні, 31 березня – 1 квітня, команда Георгія Ступенчука проведе заключні домашні ігри у групі проти дніпровського «Дніпра-2».

 

Прес-служба БК «Золотой Век»