Команда Георгія Ступенчука здобуває впевнену перемогу у другому матчі в Маріуполі – 96:70 (18:22, 26:17, 19:17, 33:14), реваншувавшись за осічку у попередній грі туру.

Виступаючи без двох своїх лідерів Олександра Дробязка і В’ячеслава Моторчука, маючи позаду досить рваний календар із двотижневими паузами у чемпіонаті, які дещо вибили команду із колії, граючи у спартанських умовах слабоопалюваного залу МБК «Маріуполь», розраховуючи на обойму лише із семи виконавців, гравці баскетбольного клубу «Золотой Век» здобули переконливу перемогу над завжди незручними суперниками із Маріуполя.

Кропивничани домінували у трьох із чотирьох чвертях, що яскраво продемонстрував підсумковий результат зустрічі. Найрезультативнішими діями у складі нашої команди в неділю запам’яталися Максим Козловець (дабл-дабл – 25 очок, 10 підбирань), Сергій Юрченко (9 очок, 11 підбирань), Володимир Цибін (14 очок), Владислав Унгурян (дабл-дабл – 33 очки, 12 підбирань) і капітан команди Богдан Сосой (10 очок).

– Своєю грою команда відповіла усім критикам, які вже встигли поставити на ній хрест, – каже керівник прес-служби БК «Золотой Век» Олександр Сухонос. – При цьому наразі клуб ділить перше місце в «Групі 1» з миколаївським «Ніко-Баскетом» (миколаївці мають дві гри в запасі), випереджаючи найближчих суперників із Кременчука на 2 пункти.

– Щодо останніх часом не завжди переконливих результатів «золотих» хотілося б сказати, що ми недарма почали свій звіт дещо не за протоколом, перерахувавши основні проблеми, які спіткали «Золотой Век» останнім часом і так чи інакше вплинули на гру команди. Свого часу геніальний Валерій Лобановський казав: «Гра забувається, а результат – залишається». Результат на табло і в турнірній таблиці першості. І він красномовний. Тому закликаю усіх справжніх уболівальників «Золотого Века», незважаючи ні на що, підтримувати наших хлопців, адже вони грають за честь нашого міста, і роблять усе можливе для того, щоб продовжувати славетні традиції кіровоградського баскетболу, – наголосив Олександр Сухонос.

Прес-служба БК «Золотой Век»