Команда Андрія Бабенка – «Золотой Век-2» – не змогла створити сенсацію, поступившись на власному майданчику більш досвідченому «Миколаєву-2» – 65:90 (11:24, 14:23, 21:15, 19:28).

У першому поєдинку туру у Кропивницькому в рамках Першої ліги між дублями «Золотого Века» і «Миколаєва» гості з перших хвилин зустрічі заволоділи ініціативою та повели в рахунку. Зазначимо, у силу різних обставин у звітному поєдинку «золотим» не змогли допомогти Євген Мутель, Богдан Ткаченко і Євген Саламаха, що також суттєво вплинуло на хід гри і кінцевий результат. Адже ще до перерви більш доросла, вища і досвідченіша команда «корабелів» забезпечила собі комфортну перевагу в рахунку – 25:47.

Однак «Золотой Век-2» не був би командою Андрія Бабенка, якби не створив миколаївцям чимало проблем вже у другій половині гри. «Золоті» навіть і не думали складати зброю і продовжували боротися. І це дало свої результати, адже вже у середині четвертої десятихвилинки господарі скоротили власне відставання із 22 очок до 9 – 60:69, чим змусили миколаївців суттєво понервувати.

Однак зачепитися за щось більше у цій зустрічі команді Андрія Бабенка не судилося. У підсумку, досвід «Миколаєва-2» взяв гору над молодістю «Золотого Века-2», який поки продовжує «набивати синці» і проходити період свого становлення у Першій лізі.

У першій грі туру у складі дублю «золотих» однозначно слід відзначити результативні дії на майданчику Івана Рибченка (20 очок), Ярослава Пояркова (18 очок) і Руслана Фортуни (12 очок). Нагадаємо, завтра, 4 грудня, команди проведуть другу гру туру. Початок зустрічі о 14:00.

 

Прес-служба БК «Золотой Век»