Сухой Сергей Александрович

Від імені усього дружнього колективу Федерації баскетболу Кіровоградської області, баскетбольного клубу «Золотой Век» сердечно вітаю вас з прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами!

Для усіх і кожного з нас 2020-й рік став роком випробувань, роком, який змінив наше уявлення про світ і життя в ньому. Усі ми так чи інакше вимушені були пристосовуватися до нових реалій, вчилися жити по-новому. 2020-й став роком викликів, адже усі сфери нашого життя зазнали суттєвих змін.

Торкнулися вони і нашої з вами улюбленої команди, яка майже рік не мала задоволення перемагати на очах рідних вболівальників. Незважаючи на це, наш колектив продовжує щодня працювати заради того, щоб і надалі дарувати вам радість перемог у цей непростий для усіх нас час.

У 2021-му році бажаю усім нам залишатися єдиною Командою, яку неможливо розлучити ані часом, ані зачиненими трибунами, ані будь-якими іншими обставинами. Усі ми боротимемося за кожну наступну перемогу. І не важливо, де її здобуватимемо – на майданчику, чи за його межами. Миру усім нам, міцного здоров’я, благополуччя.

Разом – до нових перемог!

 

З повагою

Президент Федерації баскетболу Кіровоградської області, баскетбольного клубу «Золотой Век» Сергій Сухий