Напередодні новорічних свят гравці баскетбольного клубу «ЗОЛОТОЙ ВЕК» ФФФ ЦДПУ-КДЮСШ-4» провели відкрите тренування, участь у якому взяли не лише професіональні баскетболісти, а й юні вихованці КДЮСШ-4 разом із батьками.

Вже доброю традицією «золотих» стає проводити спільні тренування разом із вихованцями відділення баскетболу місцевої КДЮСШ-4. Цьогоріч напередодні новорічних свят кропивничани провели відкрите спільне тренування для дітей, а також їхніх батьків. Кожен бажаючий отримав можливість випробувати свої сили на майданчику та зіграти пліч-о-пліч із гравцями головної команди Богданом Сосоєм, Антоном Мельніком, Іваном Рибченком і Богданом Ткаченком!

Після розминки та рухливих ігрових вправ учасники тренування поділилися на команди та зіграли двосторонню гру.

– І для дітей, і для їхніх батьків, і для наших гравців такий захід приніс незабутні позитивні емоції! Від таких тренувань усі отримали задоволення! Напередодні новорічних свят ми усією командою хочемо привітати усіх наших вболівальників, президента клубу Сергія Сухого, наших вихованців та основних гравців із усіма новорічними святами. Попереду нас чекають нові виклики і нові перемоги, але незважаючи на це, всі ми залишаємося єдиною баскетбольною сім’єю Кіровоградщини. До зустрічі у 2020 році! – прокоментував захід головний тренер БК «ЗОЛОТОЙ ВЕК» ФФФ ЦДПУ-КДЮСШ-4» Андрій Бабенко.

 

Прес-служба БК «Золотой Век»