У Кропивницькому без сенсацій

151

І в другому матчі 5-го туру чемпіонату України з баскетболу серед команд Першої ліги кропивницький «Золотой Век» досить легко переміг баскетболістів херсонського БК «ХДУ-АВТО-ПЛАЗА» – 77:59 (23:11, 20:18, 29:7, 5:23).

У недільному поєдинку херсонці змогли чинити більш-менш гідний опір «золотим» лише у першій половині стартової чверті. Гра проходила цілковито за сценарієм кропивничан, які швидко і результативно грали в атаці. При цьому хлопці Андрія Бабенка надійно оборонялися, що стало нерозв’язною проблемою для атакувальних дій херсонських баскетболістів. Як не намагалися гості змінити перебіг подій на майданчику, у тому числі й за допомогою тайм-аутів, клас «золотих» давався взнаки. На велику перерву команди пішли за комфортної переваги господарів – 43:29.

Усі питання щодо переможця кропивничани остаточно зняли в третій чверті, після чого Андрій Бабенко вкотре дав шанс резервістам команди. Саме молодь та гравці, які мають менше ігрової практики завершували матч і дещо змазали переможну статистику «золотих». Втім на кінцевому результаті допущені помилки запасних гравців команди особливо не позначилися – 77:59 – чергова впевнена перемога кропивницьких баскетболістів!

У неділю традиційно результативно провели час на майданчику Антон Мельнік (21 пункт, 9 підбирань) та Олександр Дробязко (18 очок, 9 підбирань), а також Богдан Ткаченко (14 очок, 7 підбирань), Дмитро Баранов (8 очок, 7 підбирань), Богдан Сосой (6 передач, 5 очок), Юрій Курячий (3 очки, 2 підбирання), Іван Рибченко (3 очки, 1 підбирання), Артур Коміссаров (3 очки), Олександр Хапун (2 очки, 1 передача), Дмитро Ходоровський (1 підбирання).