До уваги вболівальників баскетбольного клубу «Золотой Век»! Виїзні ігри кропивничан, які мали відбутися 14-15 листопада в Херсоні проти місцевого БК «ХДУ-АВТО-ПЛАЗА» перенесено на 28-29 листопада у Кропивницький.

Таким чином, наступні два тури «золоті» проведуть вдома. Спочатку підопічні Андрія Бабенка приймуть на власному майданчику баскетболістів БК «РУХ МОЛОДІ СПОРТЛІЦЕЙ». Ці матчі відбудуться 21-22 листопада о 17:00 та 12:00 відповідно.

Наступний тур чемпіонату «золоті» зіграють рівно за тиждень, 28-29 листопада із вищезгаданим БК «ХДУ-АВТО-ПЛАЗА». Час початку суботнього та недільного поєдинків незмінний – 17:00 в суботу та 12:00 в неділю.

Звертаємо вашу увагу на те, що всі домашні ігри баскетбольного клубу «Золотой Век» транслюються на офіційному YouTube каналі команди, які коментує заслужений журналіст України Юрій Ілючек.

«Золотой Век» – єдиний клуб в Першій лізі, який робить все можливе для максимально комфортного перегляду матчів за участі кропивничан для вболівальників. Клуб залучає відеооператорів та коментаторів, які під час матчів не просто відображають те, що відбувається на майданчику, а й знайомлять глядачів з усіма останніми новинами із життя «Золотого Века».

Зазначимо, через карантинні обмеження звітні матчі також пройдуть за зачиненими дверима. Тому гравці і персонал «Золотого Века» розраховують на максимальну підтримку рідних вболівальників на YouTube! Нам потрібні ваші перегляди, реакції та коментарі! Команда грає для вболівальників. І якщо наразі неможливо підтримати «золотих» наживо, підтримаймо наших хлопців онлайн!

 

Пресслужба БК «Золотой Век»