Сьогодні, 9 жовтня, на Кіровоградщині вступила в дію тимчасова заборона проведення всіх масових заходів. Відтак, найближчі домашні ігри в рамках чемпіонату України серед команд Першої ліги проти «Вінницьких Зубрів» кропивницький БК «Золотой Век» проведе без глядачів. Переглянути матчі стартового туру наживо ви матимете змогу на офіційному YouTube-каналі клубу.

Як, повідомляють в Кіровоградській ОДА, голова обласної адміністрації Андрій Назаренко ініціював питання щодо заборони масових заходів, з огляду на загострення епідемічної ситуації в Україні та можливе загострення в регіоні.

Заборона проводити масові заходи набула сили сьогодні, 9 жовтня.

«Так, ми у «зеленій» зоні і комусь може здатися, що рішення передчасне, але я вважаю, це правильний крок», – наголосив очільник області.

Переглянути матчі першого туру чемпіонату України серед команд Першої ліги (Група 2) БК «Золотой Век» – «Вінницькі Зубри» наживо ви зможете на офіційному YouTube-каналі кропивницького клубу:

https://www.youtube.com/watch?v=O5z1IupMSxA&ab_channel=%D0%91%D0%9A%D0%97%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%B9%D0%92%D0%B5%D0%BA

Нагадаємо, завтра, 10 жовтня, команди проведуть перший поєдинок туру. Початок трансляції матчу о 17:00. Підтримаймо наших баскетболістів онлайн!

 

Прес-служба БК «Золотой Век»