У другому турі Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України діючі чемпіони ВЮБЛ у Дивізіоні А – юні кропивницькі баскетболісти 2007 року народження – впевнено переграли однолітків з Києва, Дніпра та Крюківщини (Київська область).

Минулими вихідними у Києві відбувся другий тур ВЮБЛ-2007, у якому діючі чемпіони України серед юнаків 2007 року народження – вихованці КДЮСШ-4 «Золотой Век» – у чотирьох матчах ігрового вікенду здобули чотири впевнені перемоги.

У першому матчі туру підопічні Андрія Бабенка з легкістю розібралися з дніпровським СДЮСШОР-5 – 84:44. Наступного дня, 1 жовтня, юні кропивничани не менш переконливо здолали своїх суперників із СДЮШОР-ПРОГРЕС (Крюківщина) – 66:37. Завершили ігровий тур юні зірочки КДЮСШ-4 двома перемогами над киянами, здолавши «АКУЛИ» – 68:49 та ХИЖАКів – 79:26.

АКУЛИ (Київ)- КДЮСШ-4 ЗОЛОТОЙ ВЕК (Кропив.) – 49:68

СДЮШОР-ПРОГРЕС (Крюківщина) – КДЮСШ-4 ЗОЛОТОЙ ВЕК (Кропив.) – 37:66

СДЮСШОР-5 (Дніпро) – КДЮСШ-4 ЗОЛОТОЙ ВЕК (Кропив.) – 44:84

КДЮСШ-4 ЗОЛОТОЙ ВЕК (Кропив.) – ХИЖАКИ (Київ) – 79:26.

Зазначимо, після стартових двох турів групового етапу ВЮБЛ у Дивізіоні А вихованці КДЮСШ-4 «Золотой Век» очолюють турнірну таблицю, маючи у своєму активі 100-відсотковий показник: 8 перемог у 8 іграх.

– У КДЮСШ-4 є досить перспективні юні баскетболісти, які в майбутньому повинні стати гідною заміною нашій дорослій команді. Саме тому зараз цим юнакам максимум уваги і допомоги надають і батьки, і президент клубу та обласної федерації баскетболу Сергій Олександрович Сухий, і начальник Управління молоді та спорту Міської ради міста Кропивницького Сергій Колодяжний. Вони роблять усе можливе для того, щоб ці юнаки доросли до головної команди нашого клубу, – відзначила віце-президент ФБКО, виконавчий директор БК «ЗОЛОТОЙ ВЕК» ФФВ ЦДПУ-КДЮСШ-4» Людмила Сиділо.

 

Прес-служба БК «Золотой Век»