У першому в новому році турі всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України серед юнаків 2007 року народження (Дивізіон А), який минулими вихідними проходив у Южному, вихованці КДЮСШ-4-Золотой Век зіграли чотири поєдинки, в яких здобули три впевнені перемоги. При цьому юні «золоті» зазнали першої за півтора роки поразки, яка, втім, не похитнула лідируючі позиції кропивничан.

Історичної мінімальної поразки гравці «КДЮСШ-4-Золотой Век» зазнали від принципових суперників із Одеси, які переслідують нашу команду в турнірній таблиці чемпіонату – баскетболістів СДЮСШОР ім. Літвака (Одеса) – 33:37. У решті поєдинків юні «золоті» не мали собі рівних: перемога над ОБШ ім.Бєлостєнного (Одеса) – 56:35, перемога над ЮДЮСШ-ХІМІК (Южне) – 53:27, а також впевнена звитяга над ДЮСШ (Нікополь) – 59:40.

Коментуючи ігри в Южному, тренер кропивничан Андрій Бабенко відзначив, що команда грала без одного із ключових гравців, у якого напередодні діагностували запалення легень, що в підсумку вплинуло на всю побудову гри.

– Крім того, одесити – досить високоросла, потужна команда. Тому ми робили ставку на дальні кидки, які, на жаль, у програному вихованцям СДЮСШОР ім. Літвака поєдинку в нас не пішли. Зробимо роботу над помилками і рухатимемося далі, – наголосив Андрій Леонідович.

 

Прес-служба БК «Золотой Век»