У Кропивницькому завершився всеукраїнський баскетбольний турнір серед юнаків 2007 років, присвячений Дню міста.

У спортивній залі СК «Зірочка» відбувся турнір серед юнаків 2007 років народження, присвячений Дню міста. Учасниками змагань стали юні баскетболісти із Кропивницького, Южного і Нікополя.

За підсумками триденних баскетбольних баталій саме вихованці «КДЮСШ-4 Золотой Век» (тренер – Андрій Бабенко), які в минулому сезоні стали чемпіонами ВЮБЛ України у Дивізіоні Б, вчергове підтвердили свій клас і здобули золоті медалі турніру. Срібло дісталося гравцям «Нікополь-Сіті», а бронза – вихованцям БК «Хімік» (Южне). Четверте місце посіла друга команда КДЮСШ-4 (гравці 2005 року народження).

– У планах було організувати саме міжнародний дитячий турнір. Тим паче, що у нас були попередні домовленності з командами із Молдови, Румунії і Туреччини. Однак з різних причин вони не змогли приїхати до Кропивницького, – розповідає наставник юних кропивничан Андрій Бабенко, додаючи, що в в останній момент від участі у турнірі відмовився також і БК «Дніпро».

– Ігри вийшли досить цікавими і напруженими. Усі отримали величезне задовлення від змагань. Усі колективи, які брали участь у турнірі, отрмиали кубки, медалі, грамоти, а кращі гравці змагань – ще й індивідуальні призи. Під час відкриття всі учасники отримали солодкі призи від головного спонсора – ТМ «Золотой Век», а по завршенні змагань на усіх юних баскетболістів чекав солодкий стіл від кулінарного цеху «Майстерня смаку». Турнір пройшов за дружньої атмосфери і дійсно вдався на славу! – підсумував Андрій Бабенко.

Прес-служба БК «Золотой Век»