Команда Андрія Бєлозерського підсилилася лідером БК «Маріуполь» Владиславом Рижовим, який решту сезону проведе у складі кропивницького клубу.

За підсумками першого кола чемпіонату у Вищі лізі Влад Рижов став кращим бомбардиром і асистентом маріупольців, а також входить наразі до складу п’яти найрезультативніших гравців чемпіонату.

Новачок «Золотого Века» є вихованцем маріупольського баскетболу. Раніше він захищав кольори різноманітних юнацьких і молодіжних команд маріупольського «Азовмаша».

– Влад Рижов володіє хорошим кидком і пасом. Крім того, цей гравець демонструє надійну гру й у захисті. Зараз наша команда дещо перебудовується, тому, сподіваємося, що Влад суттєво нам допоможе. Я не перший день знаю цю людину і вже давно планував запросити Влада до нас, – розповів у коментарі прес-службі ФБКО наставник «Золотого Века» Андрій Бєлозерський і додав, що вже цими вихідними кропивницькі любителі баскетболу матимуть нагоду побачити новачка в дії.

Нагадаємо, в цю суботу і неділю в спортзалі факультету фізвиховання КДПУ гравці «Золотого Века» проведуть два поєдинки проти лідера групи – БК «Маріуполь». Влад Рижов дебютує у складі кропивницького колективу в іграх проти свого колишнього клубу