Лазарет «Золотого Века» поступово порожніє. Одним із тих, хто незабаром остаточно відновиться і повернеться на майданчик став Володимир Цибін. І хоч ігри проти «Черкаських Мавп-2» він ще пропускає, вже у наступних складних поєдинках із «СумДУ», скоріш за все, вболівальники побачать його у грі.

– Володимире, як почуваєшся, коли знову в бій?

– Почуваюся вже набагато краще, але ще не до кінця відновився. Відчуваю, що на сто відсотків ще не готовий. На тренуваннях у повноцінний контакт поки не йду, тому потрібен час, щоб остаточно забути про пошкодження. Звісно, вже хочеться грати, але треба ще трішечки почекати. Щоб бути остаточно готовим і допомогти команді в іграх проти «СумДУ».

Зазначимо, перед першою грою із «Черкаськими Мавпами-2» невеличкого ушкодження зазнав Владислав Унгурян. А от із приємних новин варто відзначити те, що Олександру Дробязку вже зняли гіпс і тепер лікарі вирішують скільки часу і як саме проходитиме період його реабілітації. До ігор із «СумДУ» також має повністю відновитися Максим Козловець, який травмувався, готуючись до ігор з «Мавпами-2».

Прес-служба БК «Золотой Век»