Незважаючи на усі кадрові втрати, кропивницький «Золотой Век» розгромив на власному майданчику у першій грі двохматчевого протистояння «Черкаські Мавпи-2» – 124:69 (42:19, 24:16, 33:20, 25:14).

Не відкладаючи справу в довгий ящик, господарі з перших секунд п’ятничної зустрічі заволоділи ініціативою та повели у рахунку. Грізною зброєю «Золотого Века» у звітній грі стали дальні кидки, якими кропивничани раз за разом ставили гостей у досить складне положення. Вже у першій десятихвилинці дві «трьошки» Дмитра Антонця і три дальніх точних кидки Олексія Масальського допомогли кропивницькій команді фактично декласувати черкащан – 42:19.

У наступних десятихвилинках господарі більше грали у своє задоволення і у підсумку довели справу до закономірного розгрому. Попри те, що звітну зустріч через травми пропускали відразу декілька гравців основного складу, усі, хто виходив у «золотих» на майданчик, відзначилися результативними діями. Найбільшого успіху у цьому досяг В’ячеслав Моторчук, який оформив дабл-дабл (30 очок, 12 підбирань). Крім нього варто також відзначити капітана команди Богдана Сосоя (дабл-дабл – 19 очок, 16 результативних передач), Олексія Масальського (дабл-дабл – 19 очок, 11 результативних передач), Дмитра Антонця (23 пункти) та Сергія Юрченка (21 очко).
«Ігри проти дублю «Мавп» ми розцінювали як хороший спаринг п’ять на п’ять, бо останнім часом з цим аспектом підготовки у нас на тренуваннях були відчутні проблеми. Адже через велику кількість травмованих гравців до ігор з черкащанами готувалися вшістьох. Провели декілька спарингів із нашою другою командою, але такої гри, як сьогодні, нам десь не вистачало», – зазначив після матчу головний тренер «Золотого Века» Георгій Ступенчук. Крім того, за словами наставника, у звітній зустрічі команда дуже добре діяла в нападі, а от до гри своїх підопічних у захисті у нього залишилися питання. Водночас треба зробити поправку на те, що повноцінно відпрацювати захисні дії із шістьома гравцями досить складно.

Щодо травмованих Георгій Ступенчук зазначив, що перед грою невеличкого ушкодження зазнав Владислав Унгурян. А от із приємних новин варто відзначити те, що Олександру Дробязку вже зняли гіпс і тепер лікарі вирішують скільки часу і як саме проходитиме період його реабілітації. Володимир Цибін і Максим Козловець також майже повністю відновилися і, скоріш за все, двох останніх ми побачимо у дії вже у наступному турі, в домашніх іграх проти «СумДУ».

Нагадаємо, завтра, 3 лютого, команди проведуть другу гру туру. Початок зустрічі о 12:00. Вхід вільний. Завітайте до спортзалу факультету фізичного виховання ЦДПУ ім. В. Винниченка та підтримайте кропивницьких баскетболістів на їхньому шляху до перемоги!

Прес-служба БК «Золотой Век»