У черговому турі регулярного чемпіонату Вищої ліги оновлений колектив «Золотого Века» під керівництвом Андрія Бабенка завдала поразки команді, який замикає топ-4 Групи 1 «Харківським Соколам» – 94:78 (24:16, 27:22, 26:17, 17:23).

Напередодні суботнього матчу у Кропивницькому в складі «Золотого Века» відбулися суттєві кадрові зміни. Керівництво «золотих» вирішило зробити ставку на місцевих молодих виконавців та гравців, які не один рік присвятили кропивницькому клубу та кіровоградському баскетболу в цілому. Прояснила ситуацію, яка склалася в клубі, виконавчий директор БК «Золотой Век», віце-президент обласної Федерації баскетболу Людмила Сиділо:

Сидило Людмила Васильевна

– Останні декілька сезонів наочно продемонстрували той факт, що у деяких гравців, яких ми запрошували виступати за наш клуб, були відсутні поняття патріотизму, поваги до емблеми і кропивницьких вболівальників. У них не було спортивної злості. Власне тому ми пішли на такий дещо радикальний крок, вирішивши у короткі строки змінити власні пріоритети та піти іншим шляхом у розвитку клубу. Тим паче, що у нас суттєво підросла і продовжує зростати наша молодь. Сьогодні з упевненістю можу сказати, що ті люди, які залишилися у команді – Богдан Сосой, Олександр Дробязко, Дмитро Баранов, Микита Мизь, Олександр Петров – відданні їй на сто відсотків. Це ті гравці, які кожного разу залишають усі сили на майданчику заради «Золотого Века». Поруч із ними наша молодь дійсно прогресуватиме. Решта сезону – це той час, щоб остаточно переосмислити усе те, що сталося, і продовжувати працювати заради майбутніх перемог і нашого клубу, і усього кіровоградського баскетболу в цілому, – розповіла клубній прес-службі напередодні ігор із харків’янами Людмила Сиділо.

Ці слова «золоті» сповна підтвердили вже у першій грі домашнього туру проти «Харківських Соколів». Команда тепер вже Андрія Бабенка увесь суботній поєдинок провела натхненно, емоційно та впевнено, здобувши у підсумку заслужену перемогу – 94:78 (24:16, 27:22, 26:17, 17:23). І хоча початок зустрічі був за гостями, вже до середини першої чверті , завдяки ефектній та ефективній трьошці Богдана Сосоя, яку вже у наступній атаці закріпив слем-данк Олександра Дробязка, кропивничани не лише відновили паритет, а й повели в рахунку. Відчувши впевненість у власних діях, хлопці Андрія Бабенка продовжили активно пресингувати своїх суперників і у захисті, і у нападі. До такого тиску харків’яни виявилися неготовими і програли стартову десятихвилинку – 24:16. У другій чверті господарі продовжили йти вперед і збільшувати відрив у рахунку. У ці хвилини у наших хлопців справді пішла гра. Особливо це стосувалося дальніх кидків, які раз за разом клав у кошик гостей Богдан Сосой.

У третій десятихвилинці перевага кропивничан сягнула 22 очок, що дозволило Андрію Бабенку вже у заключній чверті дати ігровий час усім молодим гравцям команди. Зазначимо, у середині другої чверті після кількарічної перерви, спричиненої травмами, у складі «золотих» на майданчик повернувся Антон Мельнік! Своє повернення Антон у підсумку відсвяткував 9 набраними очками та шістьма підбираннями. Крім Антона у суботу в складі «золотих» знову запалювали Олександр Дробязко (дабл-дабл – 18 очок, 10 підбирань), Богдан Сосой (дабл-дабл – 22 очка, 11 передач),   Олександр Петров (19 очок, 8 підбирань), Дмитро Баранов (11 очок, 9 підбирань) і Микита Мизь (12 очок).

P.S. Сьогодні трішечки відійдемо від традиційних наших звітів і дозволимо собі особисте звернення до гравців «Золотого Века»: «Дякуємо, Командо! Незважаючи на усі труднощі, ми, ваші вболівальники, завжди вас підтримуватимемо. Разом – і до кінця! Разом – до нових перемог!»

Зазначимо, у неділю, 24 лютого, обидві команди «Золотого Века» проведуть другі матчі туру проти своїх суперників.

Чемпіонат України. Перша ліга. Група 2. «Золотой Век-2» – «Одеса-2». Неділя, 24 лютого. Початок об 11:00. Вартість квитків: вхід на трибуну – 15 грн, на балкон – 10 грн. До зустрічі на іграх «Золотого Века»!

Чемпіонат України. Вища ліга. Група 1. «Золотой Век» – «Харківські Соколи». Неділя, 24 лютого. Початок о 14:00. Вартість квитків: вхід на трибуну – 20 грн, на балкон – 15 грн.

 

Прес-служба БК «Золотой Век»