Вихованці Андрія Бабенка 2007/08 року народження вперше стали учасниками міжнародного баскетбольного турніру, який цими днями проходив у Молдові. Втім відсутність досвіду виступів на міжнародній арені не завадила юним кропивницьким зірочкам привезти додому срібні нагороди змагань!

Протягом трьох днів, 27-29 квітня, у Каушанах (Молдова) проходив міжнародний турнір з баскетболу серед юнаків 2006 років народження. Шість команд-учасників із Молдови, Румунії та України визначали найсильнішого у місцевому спорткомплексі «Каушани».

Змагання відбувалися за коловою системою. Відтак усі колективи зіграли між собою. Гравці «КДЮСШ-4 Золотой Век» провели на турнірі п’ять поєдинків, з яких у чотирьох здобули надупевнені перемоги. Єдиним колективом, який зміг зупинити переможну ходу команди Андрія Бабенка став румунський БК «Ясси». Саме румуни, здолавши кропивничан – 75:44, у підсумку посіли перше місце на турнірі. Бронзу до свого активу записали місцеві баскетболісти – вихованці БК «Каушани».

 «КДЮСШ-4 Золотой Век» – «Адмірали» (Збірна Кишинева) – 41:28

«КДЮСШ-4 Золотой Век» – БК «Каушани» (Молдова) – 58:39

«КДЮСШ-4 Золотой Век» – БК «Ясси» (Румунія) – 44:75

«КДЮСШ-4 Золотой Век» – Збірна Бессарабії – 62:46

«КДЮСШ-4 Золотой Век» – «Галац фінікс» (Румунія) – 62:44

Команда О
1. БК «Ясси» 8
2. «КДЮСШ-4 Золотой Век» 7
3. БК «Каушани» 6
4. Збірна Бессарабії 5
5. «Адмірали» 4
6. «Галац фінікс» 0

 

– На свою електронну скриньку ми отримали листа від БК «Каушани» із запрошенням взяти участь у міжнародному турнірі, – розповідає тренер «КДЮСШ-4 Золотой Век» Андрій Бабенко. – Вирішили випробувати свої сили і поїхали. Окрім нас і господарів на змагання також завітали румунські баскетболісти. Цією поїздкою ми всі дуже задоволені. Це був наш перший закордонний вояж. Наші хлопці познайомилися з новими командами, відчули дещо інший стиль гри. Загалом, слід сказати, цей турнір ще більше нас згуртував.

Восени ми плануємо подібні змагання організувати й у Кропивницькому. Румунські і молдовські команди вже висловили готовність приїхати в Україну і зіграти у нашому місті. Тому, якщо все буде добре і нам вдасться реалізувати намічені плани, наприкінці вересня – на початку жовтня проведемо у нас юнацький міжнародний баскетбольний турнір.

Наступними ж вихідними, 4-6 травня, плануємо взяти участь у змаганнях, які проводитимуться у Нікополі. Ці ігри у деякій мірі стануть для нас підготовчими до другого туру півфінального етапу ВЮБЛ, який з 18 по 20 травня проходитиме у Харкові.

Завдання у Всеукраїнські юнацькій баскетбольній лізі для нас одне – перемагати і виходити у фінал чотирьох чемпіонату України. Тим паче, що перший тур півфіналу, який нещодавно відбувся у Кропивницькому, ми виграли.

У цілому ж, я переконаний, нашим хлопчакам по силам не лише вийти в фінал чотирьох, але й перемогти у ньому. І ми робитимемо для цього все можливе, – наголосив наставник кропивничан.

Прес-служба БК «Золотой Век»