У четвертий раз поспіль (втретє поспіль у Дивізіоні А) вихованці кропивницької КДЮСШ-4-ЗОЛОТОЙ ВЕК під керівництвом Андрія Бабенка здобули золоті медалі у турнірі Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України серед юнаків 2007 року народження!

Протягом трьох ігрових днів, із 2 по 4 квітня, Фінал чотирьох ВЮБЛ-2007 зібрав у Кропивницькому чотири кращі команди регулярного чемпіонату: СДЮСШОР ім. Літвака (Одеса), ОСДЮСШОР-РІВНЕНЩИНА (Рівне), КДЮСШ-4-ЗОЛОТОЙ ВЕК (Кропивницький) та ДЮСШ-7-JUNIOR (Харків).

Як і позаминулого року, у фіналі зустрілися кропивничани, одесити та харків’яни. «Новачком» фіналу цьогоріч стали юні баскетболісти з Рівного, які посіли в регулярному чемпіонаті друге місце.

Усі ігри вирішального раунду змагань пройшли у безкомпромісній та напруженій боротьбі. А доля призових місць вирішилася лише у заключному матчі останнього ігрового дня, в якому «юні золоті» все ж таки зламали опір харків’ян – 72:67.

Варто віддати належне хлопцям Андрія Бабенка, на матчі проти яких усі команди завжди налаштовуються дуже серйозно. І цей фінал не став винятком. Кожен колектив дав справжній бій чемпіонам. Однак за рахунок злагоджених командних дій, змістовної гри в нападі, точним дальнім кидкам, а також щільній грі в захисті «юні золоті» змогли відстояти титул чемпіона ВЮБЛ-2007 у Дивізіоні А! Це досягнення (чотири поспіль перемоги у ВЮБЛ (одна – в Дивізіоні Б, і три – в Дивізіоні А)) є без перебільшення рекордним та історичним!

Вітаємо вихованців Андрія Бабенка, які вкотре прославили Кропивницький та Кіровоградщину на найвищому рівні юнацького баскетболу України!

Цей рекорд, який в подальшому можна лише повторити, кували: Роман Потєєв, Остап Пашолок, Євгеній Непокритий, Кирило Ігнатьєв, Микола Алмазов, Артем Келембет, Макар Пашолок, Євгеній Пустильник, Максим Рожук, Ярослав Саранча, Дмитро Ступко, Михайло Суржок!

Срібними призерами Чемпіонату ВЮБЛ-2007 стали вихованці одеської СДЮСШОР ім. Літвака (тренер – Владислав Янакі). Бронзу до свого активу записали юні баскетболісти харківської ДЮСШ-7-JUNIOR (тренер – Олег Манойленко).

Зазначимо, MVP Фіналу чотирьох цього року став гравець КДЮСШ-4-ЗОЛОТОЙ ВЕК Дмитро Ступко.

До символічної збірної турніру увійшли: Давид Кравченко (ОСДЮСШОР-РІВНЕНЩИНА), Денис Житеньов (ДЮСШ-7-JUNIOR), Роман Потєєв (КДЮСШ-4-ЗОЛОТОЙ ВЕК), Остап Пашалок (КДЮСШ-4-ЗОЛОТОЙ ВЕК), Данило Колесниченко СДЮСШОР ім. Літвака (Одеса).

Під час церемонії нагородження усі команди-учасники фіналу отримали від ФБУ медалі, кубки та інші пам’ятні призи, а від головного спонсора БК «Золотой Век» – компанії «Три Стар» – ще й велику кількість смаколиків.

– Від щирого серця вітаємо всіх кропивничан, президента Федерації баскетболу Кіровоградської області та БК «Золотой Век» Сергія Олександровича Сухого, наставника цієї команди Андрія Бабенка, хлопців з цим справді історичним досягненням! Дякуємо Федерації баскетболу України за отриману можливість провести цей фінальний турнір. Сподіваємося, перебування у Кропивницькому було однаково комфортним для усіх команд-учасників.

Щодо наших юних зірочок, слід сказати, що в нашої головної команди зростає достойна зміна, яка щороку доводить, що ні на мить не втрачає мотивації перемагати та прославляти наше місто та область на всеукраїнських змаганнях найвищого рівня! – зазначила після нагородження виконавчий директор БК «Золотой Век», віце-президент ФБКО Людмила Сиділо.

 

Пропонуємо вашій увазі підсумкові результати фінального турніру ВЮБЛ-2007:

 

2 квітня

15:30 СДЮСШОР ім. Літвака (Одеса) – ДЮСШ-7-JUNIOR (Харків) – 85:65

17:30 КДЮСШ-4-ЗОЛОТОЙ ВЕК – ОСДЮСШОР-РІВНЕНЩИНА (Рівне) – 91:61

 

3 квітня

10:00 КДЮСШ-4-ЗОЛОТОЙ ВЕК – СДЮСШОР ім. Літвака (Одеса) – 73:57

12:00 ДЮСШ-7-JUNIOR (Харків) – ОСДЮСШОР-РІВНЕНЩИНА (Рівне) – 92:88

 

4 квітня

10:00 СДЮСШОР ім. Літвака (Одеса) – ОСДЮСШОР-РІВНЕНЩИНА (Рівне) – 91:60

12:00 КДЮСШ-4-ЗОЛОТОЙ ВЕК – ДЮСШ-7-JUNIOR (Харків) – 72:67

 

1 місце – КДЮСШ-4-ЗОЛОТОЙ ВЕК

2 місце – СДЮСШОР ім. Літвака (Одеса)

3 місце – ДЮСШ-7-JUNIOR (Харків)

4 місце – ОСДЮСШОР-РІВНЕНЩИНА (Рівне)

Довідка:

КДЮСШ-4-ЗОЛОТОЙ ВЕК 2007 років народження, тренер – Андрій Бабенко:

– сезон 2017/2018 – чемпіон ВЮБЛ, Дивізіон Б

– сезон 2018/2019 – чемпіон ВЮБЛ, Дивізіон А

– сезон 2019/2020 – чемпіон ВЮБЛ, Дивізіон А (*на момент зупинки розіграшу чемпіонату через пандемію коронавірусу «юні золоті» посідали перше місце в регулярному чемпіонаті й автоматично здобули чемпіонство)

– сезон 2020/2021 – чемпіон ВЮБЛ, Дивізіон А

– 1-й розіграш Кубку ВЮБЛ-2007 (*турнір відбувся на початку сезону 2020-2021 років) – переможці.

 

 Пресслужба БК «Золотой Век»