Вихованці кропивницької КДЮСШ-4-ЗОЛОТОЙ ВЕК 2007 року народження провели заключний тур регулярного чемпіонату Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України в Дивізіоні А, за підсумками якого здобули путівку у «Фінал чотирьох» турніру!

Протягом 6-8 березня вихованці Андрія Бабенка у Києві протистояли столичним одноліткам, а також суперникам із Крюківщини та Черкас.

Нагадаємо, щоб гарантувати собі участь у фіналі ВЮБЛ, у заключному турі першого етапу змагань кропивничанам достатньо було здобути всього одну перемогу. Однак діючі переможці чемпіонату та Кубку Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України завжди грають виключно на перемогу. І звітний тур не став винятком!

«Юні золоті» у трьох матчах записали до свого активу три впевнені перемоги:

КДЮСШ-1-ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ (Черкаси) – КДЮСШ-4-ЗОЛОТОЙ ВЕК – 43:76

КДЮСШ-4-ЗОЛОТОЙ ВЕК – АКУЛИ (Київ) – 75:51.

СДЮШОР-ПРОГРЕС (Крюківщина) – КДЮСШ-4-ЗОЛОТОЙ ВЕК – 41:54

Відтак кропивничани відстоюватимуть титул чемпіона у «Фіналі чотирьох», який відбудеться на початку квітня. Окрім кропивницьких юнаків місце у фіналі собі вже гарантували вихованці одеської СДЮСШОР ім.Літвака.

Інші ж команди ще не зіграли до кінця всі ігри першого етапу, тому ще два учасника фіналу остаточно поки не визначилися. Так само наразі невідомо, яке місто прийматиме фінальний турнір.

Остаточний склад учасників «Фіналу чотирьох» та місце його проведення стануть відомими у другій половині березня.

 

Пресслужба БК «Золотой Век»