У другому поєдинку туру чемпіонату України серед команд першої ліги баскетболістам «Золотого Века-2» не вдалося взяти реванш у запорізького «Металургу» за суботню поразку. У напруженій боротьбі кропинивцька команда зазнала мінімальної поразки – 83:98 (20:21, 18:35, 27:16, 18:26).

Початок поєдинку став віддзеркаленням першої чверті суботньої гри. Команди багато боролися і з перемінним успіхом володіли ініціативою. Але вирватися вперед у рахунку у стартовій десятихвилинці ні господарям, ні гостям так і не вдалося. Натомість вже у другій чверті запоріжці, пришвидшивши темп гри, вийшли вперед. Грізною зброєю у виконанні «металургів» стали дальні кидки, які перед великою перервою забезпечили гостям 18-очкову перевагу.

Здавалося, гру було зроблено. Однак іншої думки були хлопці Андрія Бабенка, які ледь не створили диво у двох наступних десятихвилинках. У третій чверті кропивничани зусиллями Микити Мизя, Олега Фустія і Руслана Фортуни відіграли у запорізької команди 11 очок – 65:72 – і шанси на успіх вже перестали бути примарними. У ці хвилини гравці «Металургу» багато помилялися як в атаці, так і в обороні, чим  раз за разом користалися баскетболісти «Золотого Века-2», неабияк тішачи місцеву публіку.

Два очки Станіслава Черненка і дальній точний кидок Микити Мизя в дебюті заключної десятихвилинки зробили рахунок – 70:72, а тому вся боротьба була попереду. Втім, віддавши всі сили у третій чверті, на вирішальний двобій зустрічі у господарів не залишилося сил. Запоріжці, у яких лавка запасних довша, ніж у кропивницької команди, продовжували грати на високих швидкостях і змогли відстояти переможний результат – 83:98 (20:21, 18:35, 27:16, 18:26).

У недільному поєдинку у складі «Золотого Века-2» однозначно слід відзначити вдалі дії Микити Мизя, який оформив дабл-дабл (32 очки, 10 підбирань), Олега Фустія (13 очок, 8 підбирань) і Владислава Лукінського (10 очок, 9 підбирань). Зазначимо, через ушкодження звітний поєдинок пропускав один із лідерів «Золотого Века-2» Олександр Петров.

Після зустрічі наставник «Золотого Века-2» Андрій Бабенко відзначив, що команді поки не вистачає зіграності.

– Над цим компонентом гри нам потрібно ще працювати. Тим паче на днях нас підсилив Микита Мизь, і йому також потрібен час, щоб звикнути до наших ігрових схем. Плюс сьогодні нам не вистачило глибини складу. Олександр Петров травмувався у суботньому матчі, і замінити його іншим досвідченим виконавцем ми не змогли. Молоді гравці у таких іграх поки не можуть повністю проявити себе, – відзначив головний тренер, констатувавши, що його команді потрібен час, щоб почати перемагати таких зіграних і впевнених у своїх силах суперників.