У повторній грі 7-го туру чемпіонату України серед команд Першої ліги (Група 2) баскетболісти «Золотого Века» у Вінниці вдруге здолали місцевих «Вінницьких Зубрів» – 91:74 (29:9, 18:17, 28:23, 16:25).

На відміну від суботнього матчу, з перших секунд недільного протистояння гра краще пішла у «золотих». Кропивничани швидко вийшли вперед у рахунку, тоді як вінничани ніяк не могли пройти оборону «Золотого Века». Вже через 2,5 хвилини ігрового часу в першій чверті «зубри» змушені були взяти тайм-аут, адже 2:11 – на користь «золотих» виглядали для господарів досить загрозливо.

Втім змінити ситуацію на майданчику після хвилинної паузи вінничани не змогли. Черговий тайм-аут, який взяв наставник господарів Микола Здирка за три з половиною хвилини до кінця стартової десятихвилинки також не приніс успіху. Кропивничани діяли холоднокровно, зробивши суттєву заявку на перемогу вже у першій чверті – 29:9.

Надалі ситуація по ходу зустрічі майже не змінилася: гості контролювали перебіг подій на майданчику й після половини гри продовжували зберігати суттєву перевагу в рахунку – 47:26.

Після великої перерви «золоті» продовжували комфортно лідирувати в матчі. Вже у заключній чверті «Вінницькі Зубри» змогли дещо скоротити відставання в рахунку, але на підсумковий результат це вже ніяк не вплинуло – 91:74 – «Золотой Век» повертається із Вінниці з двома перемогами в активі.

У неділю результативними діями у складі «золотих» відзначилися Олександр Дробязко (дабл-дабл – 18 очок, 10 підбирань), Антон Мельнік (24 пункти, 8 підбирань), Максим Ожегов (32 очки, 4 підбирання), Богдан Сосой (8 очок, 8 передач), Дмитро Баранов (6 очок, 7 підбирань), Богдан Ткаченко (3 очки, 1 підбирання), Олександр Хапун (2 передачі) та Юрій Курячий (1 підбирання).