У повторній зустрічі 6-го туру чемпіонату України серед команд Першої ліги кропивницький «Золотой Век-2» на власному майданчику вдруге розгромив одеське «Динамо-2» – 104:59 (38:8, 19:18, 26:15, 21:18).

У недільному поєдинку кропивничани більше сконцентрувалися на відпрацюванні власних ігрових схем, приділивши особливу увагу командним діям в атаці й обороні. Адже попереду у дубля «Золотого Века» складні протистояння у Запоріжжі та Херсоні, а також не менш напружені домашні поєдинки із «Миколаєвом-2» та криворізьким «КДПУ». Водночас контрольний характер зустрічі проти юних баскетболістів «Динамо-2» не завадив кропивничанам не лише відточити власні дії на майданчику, а й вдруге переконливо здолати одеситів.

Традиційно найрезультативнішим гравцем матчу у складі «Золотого Века-2» став Олександр Петров, який оформив дабл-дабл (31 очко, 13 підбирань). Окрім лідера кропивничан також варто виділити Євгена Саламаху, який завдяки влучним дальнім кидкам набрав 19 очок, а також досвідчених Микиту Мизя і Євгена Мутеля (обидва – по 10 очок).

Прес-служба БК «Золотой Век»