У першому матчі туру в Першій лізі команда Андрія Бабенка на виїзді завдала поразки МБК «Маріуполю-2» – 74:64 (27:19, 12:20, 14:14, 21:11)!

Завдяки черговому феєричному поєдинку у виконанні Олександра Хапуна (26 очок, 9 підбирань) і Богдана Ткаченка (23 очка, 7 підбирань), кропивничани здобули непросту перемогу в Маріуполі.

Матч активніше розпочали хлопці Андрія Бабенка, які за підсумками стартової десятихвилинки заволоділи 8-очковою перевагою в рахунку. Втім, вже у наступній чверті азовці відновили паритет. На велику перерву команди пішли за рівного рахунку на табло – 39:39. Не виявили сильнішого суперники і у третій чверті – 53:53. І лише у заключній частині зустрічі своє вирішальне слово сказали саме гравці «Золотого Века-2». Завдяки трьом поспіль влучанням здалеку у виконанні Богдана Ткаченка, Євгена Саламахи і Андрія Вербового кропивничани ще до середини четвертої чверті вийшли вперед на сім очок – 57:64.

Другу половину періоду команди провели в напруженій боротьбі, під час якої гравці обох колективів допустили чимало помилок. Втім, вчасно взятий тайм-аут Андрієм Бабенком дозволив кропивничанам краще впоратися із хвилюванням і у підсумку відстояти переможний результат – 74:64! Окрім Олександра Хапуна і Богдана Ткаченка відзначимо результативні дії Євгена Саламахи (12 очок, 7 підбирань) і Руслана Фортуни (9 очок, 9 підбирань), які також суттєво допомогли партнерам по команді зробити чудовий подарунок своєму тренеру до Дня народження, який наставник кропивничан Андрій Бабенко відсвяткував днем раніше!

Нагадаємо, у понеділок, 18 лютого, команди проведуть другу гру туру. Початок зустрічі о 18:00.