«Золотой Век-2» завдав запорізькому «Металургу» першої поразки у сезоні!

467

Команда Андрія Бабенка зупиняє лідера Групи 2 у Першій лізі! Молодіжка «Золотого Века» у першій грі 2019 року на власному майданчику перемогла запорізький БК «Металург» – 88:86 (13:22, 22:17, 28:22, 25:25).

«Золотой Век-2» створив справжню сенсацію у Першій лізі, здолавши команду, яка завершила першу половину сезону з нулем у графі поразок. І хоча початок суботньої зустрічі був за запоріжцями, які вже у дебюті першої чверті повели в рахунку – 0:7, кропивничани навіть не думали здаватися і невдовзі перевернули все з ніг на голову.

На початку другої десятихвилинки підопічні Андрія Бабенка заграли активніше у нападі, з подвійною енергією взялися пресингувати своїх суперників у захисті, – і це майже відразу дало результат. До середини чверті господарі не лише відновили паритет, а й вийшли вперед, чим змусили запоріжців двічі йти на тайм-аут і перебудовувати власну гру.

У другій половині зустрічі команди продовжили грати на зустрічних курсах, з перемінним успіхом володіючи перевагою і виходячи вперед у рахунку. Надважливу роль у третій і четвертій десятихвилинках відіграли лідери команди Руслан Фортуна і Олександр Хапун, які своїми точними трьохочковими і вдалими проходами під кошик гостей протягом зустрічі на двох принесли команді 54 очки! А неймовірні 3 пункти, які стали вирішальними в матчі і у підсумку подарували несподівану перемогу «Золотому Веку-2», заробив дальнім кидком з розвороту на останніх секундах гри саме Олександр Хапун, для якого звітний поєдинок став одним із найкращих у цьому сезоні (неймовірні 34 очки і 8 підбирань)! Окрім Олександра вагомий внесок у загальнокомандний успіх зробили також Руслан Фортуна (20 очок) і Богдан Ткаченко (16 очок).

Зазначимо, завтра, 20 січня, команди проведуть другу гру туру. Початок зустрічі об 11:00.