«ЗОЛОТОЙ ВЕК» ФФВ ЦДПУ-КДЮСШ-4» на виїзді мінімально переміг БК «БІПА-Одеса»

178

У непростому першому матчі другого туру чемпіонату України в Першій лізі кропивницька команда здолала опір БК «БІПА-Одеса» – 79:76 (24:27, 21:17, 19:8, 17:24).

Вже у дебюті стартової десятихвилинки одесити показали, що налаштовані дати бій гостям із Кропивницького. Протягом більшої частини чверті команди грали на рівних, про що красномовно свідчив рахунок на табло. Втім кінцівку періоду краще провели саме «моряки», які щільно діяли в захисті і провели при цьому декілька результативних зустрічних атак. У підсумку стартовий відрізок зустрічі був за господарями – 27:24.

У дебюті другої десятихвилинки «золоті» заграли активніше і досить швидко повели у рахунку. Однак два поспіль точних трьохочкових кидки одеситів, а також декілька помилок кропивничан у захисті знову вивели гравців «БІПИ» вперед – 37:30. Втім своєчасний тайм-аут від Андрія Бабенка дозволив нашій команді зібратися з думками і ще до кінця першої половини зустрічі відновити паритет.

Ефектна й ефективна «трьошка» від Богдана Сосоя за дві хвилини до кінця періоду впритул наблизила гравців «ЗОЛОТОГО ВЕКА» ФФВ ЦДПУ-КДЮСШ-4» до суперників – 40:39. Тепер вже тренер «БІПИ» Дмитро Шаламов змушений був брати тайм-аут та вносити корективи у гру. На щастя для кропивницьких шанувальників баскетболу, хвилинна пауза краще пішла на користь саме «золотим». У заключні секунди другої чверті господарі декілька разів помилилися в захисті, порушивши правила на своїх суперниках. Антон Мельнік, реалізувавши три штрафних із чотирьох, вивів БК «ЗОЛОТОЙ ВЕК» ФФВ ЦДПУ-КДЮСШ-4» вперед – 44:45 – уся боротьба була попереду.

Третю десятихвилинку краще розпочали «золоті», які щільніше заграли у захисті й раз за разом реалізовували свої нагоди в атаці. Як наслідок, до середини чверті кропивничани довели свою перевагу до 10 очок – 48:58 – й господарі знову змушені були взяти тайм-аут. Втім суттєвих змін пауза в грі одеситам не принесла, й до кінця періоду гравці БК «ЗОЛОТОЙ ВЕК» ФФВ ЦДПУ-КДЮСШ-4» збільшили свою перевагу в рахунку ще на два пункти – 52:64.

Незважаючи на це, одесити не вимкнулися з боротьби і вже за декілька хвилин заключного відрізку гри впритул наблизилися до кропивничан в рахунку. Нервова кінцівка зустрічі в четвертій чверті, протягом якої обидва наставники по декілька разів брали тайм-аут, подарувала неймовірну інтригу. Одесити фактично нівелювали усю перевагу кропивничан, однак «золоті» змогли приборкати хвилювання і відстояти у підсумку переможний результат у досить напруженому поєдинку.

Результативними діями у складі БК «ЗОЛОТОЙ ВЕК» ФФВ ЦДПУ-КДЮСШ-4» у середу відзначилися Антон Мельнік (дабл-дабл – 30 очок, 12 підбирань), Олександр Дробязко (25 очок, 7 підбирань), Руслан Фортуна (дабл-дабл – 11 очок, 11 підбирань), Богдан Сосой (дабл-дабл – 10 очок, 11 підбирань), Богдан Ткаченко (2 очка, 2 підбирання), Олександр Хапун (3 очка, 2 підбирання) та Іван Рибченко (2 підбирання).

Нагадаємо, завтра, 7 листопада, команди проведуть другу гру туру. Початок зустрічі о 13:00.