Наступними вихідними, 16-17 березня, головна команда «Золотого Века» проведе заключні ігри у регулярній першості Чемпіонату України серед команд Вищої ліги (Група 1). Підопічні Андрія Бабенка прийматимуть на власному майданчику у стінах ФФВ ЦДПУ ім. В. Винниченка суперників із Кривого Рогу.

І хоч «Золотой Век» втратив шанси на потрапляння у плей-оф Вищої ліги, протистояння із криворіжцями обіцяє бути цікавим та насиченим на події. Адже оновленому і омолодженому колективу Андрія Бабенка, у складі якого наразі виступає чимало місцевих вихованців, справді є що доводити і заради чого боротися. Демонструвати видовищну і змістовну гру, щоб тішити місцевих вболівальників – наразі це основне завдання для «Золотого Века». Тому у решті поєдинків гравці кропивницької команди  виступатимуть так само віддано, як і в попередньому домашньому турі проти «Харківських Соколів», коли, нагадаємо, «золоті» здобули дві впевнені перемоги – 94:78 і 96:77.

Запрошуємо підтримати улюблену команду на її шляху до нових перемог!

Чемпіонат України. Вища ліга. Група 1. «Золотой Век» – «Кривий Ріг КНУ-КДПУ». Субота, 16 березня. Початок о 18:00. Неділя, 17 березня. Початок о 12:00. Вартість квитків: вхід на трибуну – 20 грн, на балкон – 15 грн.

 

Прес-служба БК «Золотой Век»