У суботу, 12 вересня, у День фізичної культури і спорту України, гравці та персонал баскетбольного клубу «ЗОЛОТОЙ ВЕК-ФФВ ЦДПУ-КДЮСШ-4» отримали нагороди за перемогу в Першій лізі у сезоні 2019-2020 років!

У зв’язку з достроковим завершенням минулого чемпіонату (фінальний етап в Першій лізі не було зіграно), команда Андрія Бабенка отримала відзнаку чемпіона регіонального етапу України Першої ліги сезону 2019-2020 років.

Таким чином, у Федерації баскетболу України відзначили усіх чотирьох переможців груп регулярного чемпіонату, які вийшли в плей-оф турніру з перших місць. Втім, лише баскетболісти «Золотого Века» пройшли всю дистанцію без поразок, ставши єдиним клубом України в Першій лізі, який виграв усі матчі групового етапу. Саме тому наша команда по праву може вважатися кращою в Першій лізі в сезоні 2019-2020 років!

«Я хотів би привітати гравців, вболівальників і персонал клубу і з цим досягненням. Звісно, якщо згадувати минулий сезон, то залишилося відчуття певної незавершеності. Однак, переконаний, у новому чемпіонаті ми як завжди за спортивним принципом доводитимемо у кожному матчі, що ці нагороди були невипадковими. І, звісно, радуватимемо наших вболівальників видовищною грою», – наголосив президент клубу Сергій Олександрович Сухий.

– Від імені усієї команди хотілося б подякувати нашим вболівальникам, які були з нашими хлопцями протягом усього минулого сезону, які створювали ту атмосферу, за якої ми прагнули будь-що перемогти, – поділилися думками після нагородження віце-президент ФБКО, директор БК «Золотой Век» Людмила Сиділо. – Дякуємо президенту Сергію Сухому за його внесок і всебічну допомогу в розвитку нашого клубу в цей непростий для усіх нас час. Завдяки його постійній увазі та допомозі ми не просто тішили кропивничан видовищною грою, але й щоразу досягали переможного результату. А вже сьогодні готуємося до нового сезону і до нової боротьби за найвищі місця в чемпіонаті.

 

 

Прес-служба БК «Золотой Век»