У драматичному матчі, в якому кропивничани протистояли не тільки достойному супернику, але й не завжди справедливим суддівським рішенням, «золоті» на власному майданчику зазнали мінімальної поразки від «Хмельницької Політехніки» – 85:86 (14:19, 21:20, 29:28, 21:19).

Перші два поєдинки півфінальної серії команда Андрія Бабенка проводить у Кропивницькому. Напередодні звітного протистояння і наставник «золотих», і самі гравці команди неодноразово відзначали високий рівень баскетболістів «Хмельницької Політехніки». І перший матч півфінальної серії показав, що на майданчику зустрілися два гідних суперника.

Перша половини гри була за гостями, які з перших секунд стартової десятихвилинки нав’язали кропивничанам агресивну гру як у нападі, так і в захисті. Причому арбітри зустрічі на чолі з Олександром Бідою не завжди встигали за темпом гри, а тому велику кількість фолів збоку хмельницьких баскетболістів залишили без уваги. Натомість не шкодували призначати технічні та спортивні фоли в сторону господарів. До всього цього «золоті» тривалий час не могли знайти свою гру. Не пішли у ці хвилини й дальні кидки. Втім, не зважаючи на всі ці фактори, кропивничани відставали від хмельничан усього на декілька пунктів, завершивши першу половину зустрічі з -4 пунктами в пасиві – 35:39.

Після перерви на майданчик повернувся добре відомий своїм вболівальникам «Золотой Век». Дві вдалі атаки від Олександра Дробязка і Антона Мельніка, а також дві поспіль «трьошки» від Богадна Сосоя – і до середини чверті «золоті» нагадали, хто у Кропивницькому господар – 51:46. Відтак плюс шість пунктів і наставниця «Хмельницької Політехніки» Ганна Шликова вимушена була взяти тайм-аут, щоб змінити хід подій на майданчику.

На жаль для кропивницьких вболівальників, розвити успіх хлопцям Андрія Бабенка не вдалося. Натомість гості також двічі влучили здалеку, а згодом провели ще декілька разючих атак, відновивши паритет ще до кінця третьої десятихвилинки. Додати до цього незрозумілі фоли, які стали справжньою «бідою» для кропивницьких гравців у цьому матчі, точну реалізацію штрафних гостями, і маємо – 64:67 – перед стартом заключної чверті.

У напруженій боротьбі з добротною хмельницькою командою пройшла й четверта чверть зустрічі. По ходу заключної десятихвилинки «золоті» перебували у ролі наздоганяючої сторони. Не зважаючи на це, до останніх секунд поєдинку обидва колективи могли як виграти, так і програти першу гру серії. За 13 секунд до кінця матчу кропивничани поступалися чотирма очками. Андрій Бабенко взяв тайм-аут, після якого господарі були дуже близькими до того, щоб все ж таки вирвати перемогу. Спочатку Олександр Дробязко влучив трьохочоковий. А вже в наступній атаці той-таки Дробязко вдало відібрав м’яч і знову намагався поцілити здалеку. Цього разу невдало. Втім на підбиранні вчасно зіграв Богдан Сосой і вже на останній секунді повторив трьохочкову спробу. На жаль, м’яч зрадницьки вискочив із кошика. Добивання Максима Ожегова було після сирени і зараховано не було – 85:86.

Вітаємо «Хмельницьку Політехніку» з гідним виступом і заслуженою перемогою в першому матчі. Підтримуємо нашого капітана і всю команду! Сподіваємося на чесний бій завтра, 18 квітня!

У суботу результативними діями відзначилися Іван Рибченко (7 очок, 1 підбирання), Олександр Дробязко (дабл-дабл – 28 очок, 12 підбирань, 5 передач), Антон Мельнік (дабл-дабл – 12 очок, 13 підбирань, 3 передачі), Олександр Хапун (5 очок, 5 підбирань, 4 передачі), Максим Ожегов (14 очок, 2 підбирання, 3 передачі), Дмитро Баранов (7 очок, 5 підбирань) та Богдан Сосой (12 очок, 5 підбирань, 3 передачі).

У разі перемоги «золотих» в неділю, команди проведуть 3-тю гру серії у Хмельницькому. Тому запрошуємо вас завтра, 18 квітня, підтримати наших хлопців у другій грі півфінальної серії. Нашій команді як ніколи потрібна підтримка рідного вболівальника! Початок гри о 13:00. Місце зустрічі незмінне – спортзал факультету фізичного виховання ЦДПУ ім. В. Винниченка.

Вартість квитків: вхід на трибуну – 25 грн, на балкон – 15 грн.

УВАГА! Кількість глядацьких місць обмежена до 30% від загальної кількості. Вхід на трибуни можливий лише після температурного скринінгу та за наявності захисної маски! Дотримуємось дистанції та вболіваємо за наших!