У першому матчі останнього на стадії групового етапу домашнього туру чемпіонату України в Першій лізі (Група 2) кропивницький баскетбольний клуб «Золотой Век» на очах рідних вболівальників не залишив шансів київському БК НУФВСУ – 113:74 (40:18, 20:18, 30:20, 23:18).

Звітний тур став першим у сезоні 2020-2021 років, у якому матчі за участю «золотих» стали доступними для вболівальників! І хоча наразі трибуни дозволяється заповнювати лише на 50%, суботня підтримка кропивницьких уболівальників відіграла важливу роль у розгромі суперників! Усі без винятку гравці БК «Золотой Век», які також засумували за власними глядачами, вже у першій чверті фактично вирішили долю переможця.

Кропивничани завдяки зусиллям Максима Ожегова вдало атакували з-за дуги, швидко і результативно діяли під гостьовим щитом, а також щільно грали в захисті. Все це у підсумку вже до перерви забезпечило господарям комфорту перевагу в рахунку – 60:35.

Після перерви Андрій Бабенко експериментував зі складом, даючи ігровий шанс гравцям ротації. Молодь «золотих» свого наставника сьогодні не підвела та довела зустріч до закономірного та впевненого результату – 113:74!

Відзначимо, у суботньому матчі перші очки після свого повернення у «Золотой Век» записав Руслан Фортуна (2 пункти, 3 підбирання, 5 передач). Крім Руслана результативними діями у складі кропивницької команди відзначилися Богдан Ткаченко (10 очок, 3 передачі), Іван Рибченко (3 очки, 5 підбирань, 3 передачі), Олександр Дробязко (черговий дабл-дабл у сезоні – 28 очок, 12 підбирань, 2 передачі), Андрій Вербовий (3 підбирання, 1 передача), Олександр Хапун (8 очок, 5 підбирань, 1 передача), Максим Ожегов (32 пункти, 4 підбирання, 5 передач), Артур Коміссаров (3 очки, 1 підбирання ,1 передача), Юрій Курячий (8 очок, 6 підбирань), Вадим Огородник (4 очки, 6 підбирань, 1 передача), Дмитро Баранов (9 очок, 3 підбирання) та Богдан Сосой (6 очок, 7 передач, 2 підбирання).

Нагадаємо, завтра, 28 лютого, команди проведуть другу гру туру! Початок матчу о 12:00.

Ігри традиційно відбудуться у спортзалі факультету фізвиховання ЦДПУ ім. В.Винниченка (вул. В. Пермська, 3).

Вартість квитків: вхід на трибуну – 25 грн, на балкон – 15 грн.

УВАГА! Кількість глядацьких місць обмежена. Вхід на трибуни можливий лише після температурного скринінгу та за наявності захисної маски! Дотримуємось дистанції та вболіваємо за наших!

 

Прес-служба БК «Золотой Век»