«Золотой Век» сильніший за «БІПУ-2»

177

У першому матчі 8-го туру чемпіонату України серед команд Першої ліги кропивницький баскетбольний клуб «Золотой Век» на власному майданчику здолав одеську «БІПУ-2» – 99:84 (28:23, 25:25, 27:17, 19:19).

Суботня зустріч подарувала вболівальникам інтригуючий і безкомпромісний матч. Одесити змогли нав’язати більш досвідченим «золотим» свою гру і половину матчу протистояли кропивничанам фактично на рівних.

У першій та другій чверті гості вдало поєднували пресинг і власні атакуючі дії. Крім того, наставник «БІПИ-2» Владислав Янакі має у своєму розпорядженні дві фактично однакові за рівнем ігрові п’ятірки. Це дозволило одеситам проводити ротацію, не збавляючи темпу та інтенсивності у власній грі. Відтак у першій половині зустрічі команди з перемінним успіхом володіли ініціативою на майданчику. Втім у заключні хвилини і першої, і другої десятихвилинок баскетболісти «Золотого Века» неодмінно додавали в грі, що дозволило підопічним Андрія Бабенка піти на велику перерву, маючи невелику перевагу в рахунку – 53:48.

Досвід, а головне – стабільність «золотих» протягом усього поєдинку особливо відчутно далися взнаки в третій десятихвилинці. Надійні дії кропивничан у захисті змушували одеситів раз за разом помилятися, тоді як хлопці Андрія Бабенка поступово збільшували свою перевагу, яка до кінця періоду склала вже 15 очок – 80:65.

У заключній чверті Андрій Бабенко дав зіграти виконавцям, які в цьому сезоні мають менше ігрової практики. Незважаючи на всі старання гостей повернути інтригу в протистояння, «золоті» у напіврезервному складі зберегли свою 15-очкову перевагу і в заключній десятихвилинці – 99:84 – «Золотой Век» здобуває чергову перемогу, а суботня гра «БІПИ-2» заслуговує на компліменти.

Сьогодні у складі «Золотого Века» традиційно кували перемогу Антон Мельнік (найрезультативніший гравець матчу, який оформив черговий у сезоні дабл-дабл – 26 очок, 13 підбирань), Олександр Дробязко (дабл-дабл – 22 очки, 12 підбирань), Максим Ожегов (16 очок, 4 підбирання), Дмитро Баранов (9 очок, 3 передачі), Олександр Хапун (8 очок, 4 підбирання), Богдан Ткаченко (7 очок, 4 передачі), Богдан Сосой (7 передач, 6 очок), Юрій Курячий (3 очки, 4 підбирання) та Андрій Вербовий (2 очки, 2 підбирання).

У неділю, 24 січня, команди проведуть другу гру 8-го туру. Увага! Матч відбудеться без вболівальників. Початок зустрічі о 12:00.

Переглянути гру наживо матимете змогу на офіційному каналі БК «Золотой Век» в YouTube.