«Золотой Век» у конкурентному матчі впевнено переміг «Зубрів»

430

БК «ЗОЛОТОЙ ВЕК» ФФВ ЦДПУ-КДЮСШ-4» здобуває чергову перемогу в Першій лізі! У першому матчі сьомого туру чемпіонату кропивничани впевнено перемогли одного з лідерів Групи 2 БК «Вінницькі Зубри» – 89:61 (34:14, 20:18, 12:25, 23:4).

Перший матч кропивницько-вінницького протистояння подарував глядачам, які традиційно заповнили глядацькі трибуни спортзалу ФФВ ЦДПУ ім. В. Винниченка, видовищний та інтригуючий поєдинок. Вінничани, які разом із «золотими» входять до лідируючого квартету Групи 2, дали підопічним Андрія Бабенка справжній бій.

Уже з перших хвилин протистояння гості намагалися максимально щільно зіграти в захисті та якомога швидше діяти в нападі. Втім, жорстка гра вінничан вилилася лише у велику кількість фолів, однак кропивничан не зупинила. «Золоті» декілька разів влучили з-за дуги, а також легко проходили оборонні редути гостей під кошиком, що дозволило нашій команді піти на першу перерву з 20-очковою перевагою в рахунку.

У другій чверті характер гри, як не намагалися гості, особливо не змінився: кропивничани домінували на майданчику й цілком логічно і переконливо виграли першу половину зустрічі – 54:32.

Такий розвиток подій аж ніяк не задовольняв граючого наставника «Зубрів» Миколу Здирку, який після великої перерви вийшов на майданчик і допоміг своїй команді суттєво скоротити відставання в рахунку. У третій десятихвилинці у гостей «пішов» дальній кидок, тоді як гравці Андрія Бабенка змарнували декілька нагод під кошиком суперників. У підсумку гості ледь не створили камбек, скоротивши розрив у рахунку до 9 очок – 66:57.

Втім у вирішальний відрізок поєдинку «золоті» зіграли більш холоднокровно та солідно, що ще до середини заключної десятихвилинки дозволило фактично зняти питання щодо переможця першої гри туру. Завершували зустріч, за традицією останніх матчів, молоді гравці «Золотого Века», які мають трохи менше ігрової практики. Таким чином Андрій Бабенко продовжує підтягувати молодь, яка в свою чергу продовжує прогресувати.

Результативними діями у складі БК «ЗОЛОТОЙ ВЕК» ФФВ ЦДПУ-КДЮСШ-4» у суботньому матчі відзначилися Олександр Дробязко (дабл-дабл – 29 очок, 16 підбирань), Антон Мельнік (дабл-дабл – 19 очок, 13 підбирань), Богдан Сосой (19 очок, 5 підбирань), Богдан Ткаченко (9 очок, 5 передач), Олександр Хапун (7 очок, 3 підбирання), Дмитро Баранов (2 пункти, 3 передачі), Руслан Фортуна (2 очки, 2 підбирання), Вадим Огородник (2 підбирання), Юрій Курячий (2 очки, 4 підбирання).

Нагадаємо, у неділю, 16 лютого, відбудеться другий матч туру. Початок зустрічі о 13:00. Вартість квитків: вхід на трибуну – 20 грн, на балкон – 15 грн.