У першій битві двох лідерів Групи 2 в Першій лізі баскетболісти кропивницького «Золотого Века» не залишили шансів БК «Одеса-2» – 71:51 (27:9, 6:14, 20:11, 18:17).

Вже у дебюті зустрічі кропивничани на правах господарів заволоділи ігровою перевагою і повели в рахунку. До середини стартової десятихвилинки підопічні Андрія Бабенка вже вийшли вперед у понад 10 очок, а тому наставник «золотих» надав ігровий час гравцям ротації Юрію Курячому, Андрію Вербовому і Олександру Хапуну.

У другій чверті гості поступово повернулися у гру й змогли скоротити відставання в рахунку. І хоча на велику перерву команди пішли за тої ж 10-очкової переваги – 33:23, в цілому матч й надалі проходив за повного домінування господарів, які у підсумку впевнено довели гру до розгрому – 71:51.

У суботу результативними діями у складі «Золотого Века» відзначилися Антон Мельнік (дабл-дабл – 26 очок, 10 підбирань), Олександр Дробязко (11 очок, 8 підбирань), Богдан Сосой (11 очок, 5 передач), Дмитро Баранов (8 підбирань, 6 очок), Богдан Ткаченко (5 очок, 3 підбирання), Олександр Хапун (6 очок, 1 підбирання), Іван Рибченко (2 очки, 3 передачі), Юрій Курячий (2 очки, 2 підбирання), Андрій Вербовий (2 очки, 1 підбирання), Артур Коміссаров (3 підбирання).

Зазначимо, завтра, 1 листопада, команди проведуть другу гру туру. Нагадаємо, матч відбудеться без вболівальників. Початок відеотрансляції на офіційному YouTube каналі БК «Золотой Век» о 12:00.