У другому матчі півфіналу плей-оф чемпіонату України серед команд Першої ліги гравці БК «Золотой Век» взяли впевнений реванш у «Хмельницької Політехніки» – 93:73 (32:20, 21:14, 22:19, 18:20). Рахунок у серії до двох перемог став рівним – 1:1. Відтак команди з’ясовуватимуть долю путівки в фінал турніру вже у третьому поєдинку, який відбудеться 22 квітня у Хмельницькому.

На відміну від першої зустрічі між цими командами, з перших секунд другого матчу кропивничани відразу взяли гру під свій контроль і досить швидко повели в рахунку. Відступати було нікуди, адже поразка означала припинення боротьби за золоті медалі чемпіонату. Саме тому в недільному матчі «золоті» не стали відкладати справу в довгий ящик і досить швидко дали зрозуміти хмельничанам, що другої сенсації поспіль у Кропивницькому не станеться.

Вже до середини першої чверті наставниця «Хмельницької Політехніки» Ганна Шликова взяла тайм-аут, адже у ці хвилини гра у її підопічних зовсім не йшла. Натомість Мельніка, Дробязка і компанію було не спинити! «Золоті» фактично виграли підбір, а також вдало атакували з-за дуги, до чого гості виявилися не готовими ані в першій, ані в другій десятихвилинках. На велику перерву команди пішли за солідної переваги кропивничан, які у звітному матчі були номінальними гостями – 53:34.

У тертій чверті хлопці Андрія Бабенка продовжували контролювати хід поєдинку. Хоча варто віддати належне хмельничанам, які знову нав’язували боротьбу на кожному клаптику майданчику. Втім у недільному матчі до такого перебігу подій «золоті» виявилися готовими на сто відсотків і не дали суперникам проявити свої сильні сторони. У кінцівці поєдинку перевага кропивничан сягала 30 очок. Андрій Бабенко дав ігровий час резервістам, які цього разу дещо змазали завершення зустрічі, але не підсумковому результаті це вже ніяк позначитися не могло – 93:73 – «золоті» взяли впевнений реванш у Кропивницькому, зрівнявши рахунок в серії до двох перемог – 1:1.

У неділю нестримним у складі БК «Золотой Век» став Антон Мельнік (неймовірні 40 очок на фоні непростого суперника, 7 підбирань, 2 передачі). Як завжди, не менш результативно зіграли Олександр Дробязко (дабл-дабл – 21 пункт, 10 підбирань, 4 передачі), Максим Ожегов (16 очок, 7 передач, 5 підбирань), Богдан Сосой (8 передач, 6 очок, 5 підбирань), Дмитро Баранов (6 підбирань, 5 очок, 2 передачі). Відзначимо вихід Юрія Курячого (5 підбирань, 4 очки). Іван Рибченко (1 пункт, 1 підбирання), Богдан Ткаченко (1 підбирання), Артур Коміссаров (2 підбирання), Вадим Огородник (1 підбирання).

Зазначимо, вже 22 квітня команди проведуть у Хмельницькому вирішальний матч за вихід у фінал плей-оф Першої ліги. Початок зустрічі о 13:00. Посилання на пряму трансляцію матчу стане доступне напередодні гри, про що ми додатково повідомимо.