У суботу та неділю, 3 і 4 лютого, на кропивницьких любителів баскетболу чекає не менш інтригуюче протистояння у чемпіонаті України в Першій лізі. Друга команда «Золотого Века» прийматиме на власному майданчику одеський БК «Динамо-2».

Команда Андрія Бабенка серйозно налаштована поборотися за вихід у наступний етап змагань. Для цього дублю «Золотого Века» будь-що потрібно перемагати одеситів, які наразі є відвертими аутсайдерами Групи 2.
Втім, наставник «Золотого Века-2» Андрій Бабенко відзначає, що в жодному разі не слід недооцінювати опонентів.

«Суперник у нас дуже хороший. «Динамо-2» – молода, висока команда, яка грає на «декілька фронтів», паралельно із змаганнями у внутрішній першості виступаючи також по своєму віку і на євроарені», – зазначив Андрій Бабенко і додав, що ігри з одеситами стануть для кропивничан показовими. Особливо на фоні того, що в силу різноманітних обставин команда недорахувалася відразу чотирьох виконавців.

Незважаючи на цей факт, у іграх проти одеситів тренерський штаб планує дати якомога більше ігрового часу проявити себе молодим гравцям команди. Тому звітні протистояння точно не обіцяють бути легкими.
Перша гра туру відбудеться у суботу, 3 лютого, о 17:00. Матч-відповідь – наступного дня, 4 лютого, о 12:00. Вхід вільний.

Завітайте на ігри «Золотого Века» та підтримайте улюблену команду на її шляху до нових перемог!