На кропивницьких любителів баскетболу чекає принципова першолігова дуель між підопічними Андрія Бабенка та командою Дмитра Шиманського!

Нагадаємо, у минулому сезоні команди двічі зустрічалися між собою в рамках регулярного чемпіонату в Першій лізі. Тоді в Миколаєві «золоті» зазнали двох мінімальних поразок. Натомість у Кропивницькому, коли на кону стояв вихід до плей-оф Першої ліги і кропивничанам будь-що потрібно було двічі перемагати, гравці «Золотого Века-2» взяли у миколаївців надважливий реванш. Таким чином, у серії молодіжок кропивничан і миколаївців наразі зберігається рівновага: обидві команди мають у своємі активі по дві перемоги та дві поразки.

Гостроти протистоянню надає також і той факт, що у чемпіонаті «Миколаїв-2» ще не знав гіркоти поразки, здобувши шість перемог із шести. Натомість у кропивничан дещо скромніші результати, пов’язані у першу чергу з оновленням складу і перебудовою команди. І хоч усі хлопці Андрія Бабенка є перспективними гравцями, їм все ж таки потрібен час, щоб остаточно «відчути лікоть один одного». Саме тому, щоб здолати досить серйозного та досвідченого суперника нашим хлопцям дуже потрібна допомога рідних трибун!

Зазначимо, «Золотой Век-2» традиційно прийматиме своїх суперників у стінах факультету фізичного виховання ЦДПУ ім. В. Винниченка.

Чемпіонат України. Перша ліга. Група 2. «Золотой Век-2» – «Миколаїв-2». Понеділок, 3 грудня. Початок о 18:00. Вівторок, 4 грудня. Початок о 14:00. Вартість квитків: вхід на трибуну – 15 грн, на балкон – 10 грн. До зустрічі на іграх «Золотого Века»!

 

Прес-служба БК «Золотой Век»