Команда Андрія Бабенка не помітила суперників, розгромивши юних баскетболістів одеського «Динамо-2» – 104:41 (27:13, 35:7, 27:9, 15:12).

Увійти в топ-4 та пройти у наступний етап змагань у Першій лізі. Саме таке завдання поставив перед своїми підопічними наставник «Золотого Века-2» Андрій Бабенко. Щодуху виконувати його кропивничани взялися із перших секунд звітного протистояння. Тим паче, що господарі розпочинали зустріч п’ятіркою досвідчених гравців на чолі з Олександром Петровим, а тому швиденько прибрали ініціативу до власних рук. До високих швидкостей, потужного пресингу і швидких атак «золотих» гості виявилися абсолютно неготовими, що миттєво відобразив рахунок на табло. А господарі продовжували впевнено вести гру, збільшуючи свою перевагу.

Відзначимо, Андрій Бабенко дав ігровий час усім заявленим на матч гравцям, кожен із яких не залишив майданчик із нулем у графі забитих м’ячів, зробивши свій внесок у загальнокомандний успіх. У плані результативності як завжди не мав собі рівних Олександр Петров, якому не вистачило чотирьох результативних передач до трипл-даблу (24 очки, 12 підбирань, 6 передач). Крім Олександра не можна не відзначити Владислава Лукінського, який записав на свій рахунок дабл-дабл (12 очок, 10 підбирань), Євгена Саламаху (16 очок), Олександра Хапуна (14 очок), Руслана Фортуну (12 очок, 9 передач) і Микиту Мизя (10 очок).

– Після першої половини гри ми домовилися із хлопцями, що переведемо гру більше в русло спарингу, щоб відпрацювати власні ігрові напрацювання, – розповів після матчу Андрій Бабенко. – Втім це не зовсім вийшло. Ми дали зіграти другій п’ятірці і гравці, на жаль, не виконали те, про що ми з ними домовлялися. Результатом гри я задоволений, а от якістю гри – ні. Конкретно на ці матчі ми не ставимо собі за мету вигравати з розгромним рахунком. Тому завтра для нас важливим буде не розбити слабкішого суперника, а відпрацювати у грі з ним свої моменти. Адже попереду на нас чекатимуть сильні опоненти і вони не даватимуть нам стільки простору. Гравці повинні знати хто куди має бігти і відкриватися, але поки з цим у нас ще є проблеми. Наші командні дії залишають бажати кращого.

– Сьогодні вперше на майданчику з’явився Костянтин Фомічов, більше ігрового часу отримав Євген Мутель…   

– Гра Жені Мутеля мені сподобалася. Він вдало відіграв у захисті і в цілому провів хороший матч. Кості ми також дали можливість відчути ритм гри. Але він тривалий час не тренувався і було видно, що поки не зовсім розуміє усього того, що ми вимагаємо. Напередодні гри Костя провів тренування, перемотав ногу, а сьогодні вийшов і зіграв. Повірте, він дуже хотів вийти на майданчик, адже с початку сезону не провів жодної гри. І, звісно, ми надали йому ігрову практику.

Прес-служба БК «Золотой Век»