«Золотой Век-2» вдруге поступився «КДПУ»

1377

Команда Андрія Бабенка доставила досвідченим криворожанам багато проблем, однак зачепитися за позитивний результат «золотим» не вдалося – 87:103 (24:32, 22:31, 23:22, 18:18).

Недільний поєдинок господарі традиційно розпочали досить активно, але заволодіти ініціативою і повести у рахунку, як це було днем раніше, кропивничанам не дозволили дальні точні кидки лідера «КДПУ» Артема Водолазського. У першій чверті таких назбиралося аж три. Підтримав результативність свого партнера по команді двома точними «трьохами» Андрій Бондаренко. Ще одного разу з-за дуги влучив Євгеній Сєргєйчик, що поставило гравців «Золотого Века-2» у досить складне положення. Кропивничани опинилася у ролі наздогоняючих і в подальшому намагалися переломити хід зустрічі. У другій чверті «золотих» повів за собою Микита Мизь, який поклав у кошик гостей три трьохочкові кидки, а також ще тричі вдало завершив комбінації команди під щитом «КДПУ». І хоч на велику перерву суперники пішли за комфортної переваги криворожан – 46:63, хлопці Андрія Бабенка навіть не думали здаватися.

У другій половині зустрічі господарі продовжували йти вперед, сподіваючись відновити інтригу у протистоянні. Моментами, як на старті третьої чверті, коли гості навіть взяли тайм-аут, щоб дещо перебудувати свою гру, баскетболістам «Золотого Века-2» це вдавалося досить добре. В цілому ж, варто відзначити, що кропивничани не полишали надій зачепитися за перемогу фактично до самого кінця матчу, але досвід криворізької команди все ж таки у підсумку дався взнаки. Відзначимо також і той факт, що гості фактично до кінця зустрічі грали основними виконавцями. І навіть після того, як, отримавши другий технічний фол, майданчик залишив один із лідерів «золотих» Олександр Петров, криворожани продовжували задіювати своїх лідерів, які врешті-решт і відстояли переможний результат.

МVP недільного поєдинку у складі обох команд безперечно став Микита Мизь, якому до нового особистого рекорду забракло усього 2 пунктів (40 набраних очок). Окрім Микити варто також відзначити результативні дії Владислава Лукінського (дабл-дабл – 19 очок, 17 підбирань) і Олександра Петрова (10 очок, 9 підбирань).

Нагадаємо, наступними вихідними, 24-25 березня, команда Андрія Бабенка у ключовому поєдинку «Групи 2» Першої ліги у Херсоні протистоятиме прямому конкуренту з топ-4 і вихід у наступний етап змагань місцевому БК «Автоплаза».