У другому поєдинку туру команда Андрія Бабенка мала усі шанси реваншуватися за суботню поразку, однак не змогла втримати власну перевагу, програвши у підсумку «азовцям» – 73:81 (31:12, 6:22, 16:20, 20:27).

Завдяки точним «трьошкам» Олександра Хапуна і Руслана Фортуни кропивничани надпотужно розпочали звітний поєдинок. Вже до середини чверті господарі повністю домінували на майданчику, ведучи в рахунку – 16:6. Маріупольці у цей момент гри багато помилялися в нападі, тоді як у молодіжки «золотих» майже не виникало проблем із завершенням атак. Як наслідок, кропивничани просто приголомшили гостей у стартовій десятихвилинці – 31:12, зробивши суттєву заявку на перемогу в матчі.

Успішну першу чверть змінила провальна у виконанні господарів друга десятихвилинка, протягом якої гравці «Золотого Века-2» дозволили гостям повернулися у гру й почати все з початку. Тепер вже «золоті» багато помилялися у нападі й фолили, чим раз за разом сповна користалися «азовці», у яких пішла гра. Незважаючи на це, на велику перерву команди пішли за мінімальної переваги підопічних Андрія Бабенка – 37:34. Однак уся боротьба знову була попереду.

Саме за напруженої боротьби, у якій жоден із колективів не хотів поступатися, пройшов третій період гри. Команди з перемінним успіхом володіли перевагою та вели в рахунку. Втім, за 02:35 до кінця чверті гості вийшли вперед на 3 пункти – 47:50, чим змусили наставника «Золотого Века-2» Андрія Бабенка взяти тайм-аут і внести корективи у гру. Власне, пауза у грі справді пішла на користь кропивничанам, які змогли скоротити своє відставання в рахунку до мінімуму – 53:54.

З перевагою маріупольців в одне очко пройшла й перша половина заключної десятихвилинки, протягом якої господарі продовжували бути в ролі наздогоняючих. Однак після тайм-ауту «азовців» за 06:56 до кінця гри надмірне бажання «золотих» змінити ситуацію на майданчику на власну користь, а також поспішність у діях зіграла з командою Андрія Бабенка злий жарт. Маріупольці декілька разів підловили кропивничан на помилках, провівши свої результативні атаки, знявши таким чином питання щодо переможця зустрічі – 73:81.

У недільному поєдинку у складі «Золотого Века-2» однозначно слід відзначити вдалі дії на майданчику Олександра Хапуна, який відзначився дабл-даблом (21 очко, 11 підбирань), Євгена Мутеля (13 очок, 9 підбирань), Руслана Фортуни (17 очок, 8 підбирань) та Івана Рибченка (11 очок).

Прес-служба БК «Золотой Век»