У другому матчі 7-го туру чемпіонату України серед команд Першої ліги дубль «золотих» вдруге поступився одному із лідерів Групи 2 запорізькому «Металургу» – 99:51. Через технічні несправності, які виникли по ходу ігор у представників запорізької команди, ми не маємо можливості ознайомитися із повними статистичними підсумками недільної гри.

Саме тому на прохання клубної прес-служби про запорізький вояж дублю «золотих» детально розповів наставник «Золотого Века-2» Андрій Бабенко:

«Суботню гру ми почали рівно і в дебюті зустрічі справді мало в чому поступалися суперникам. Так тривало рівно до моменту, коли ми втратили Руслана Фортуну. Руслан у зіткненні з гравцем «металургів» розсік лоб і не зміг продовжити гру. Після цього ми почали багато помилятися, а наші молоді гравці, яким ми дали шанс проявити себе на фоні дійсно сильного суперника, на жаль, виявилися неготовими до такого рівня.

Недільний поєдинок також склався для нас досить дивним чином. Через технічні несправності (відсутнє світло, непрацююче табло) ми почали його не о 12:00, як планувалося, а о 12:30. Півгодини команда стояла на майданчику і чекала початку гри. А коли матч все ж таки розпочався, ми абсолютно виявилися до нього неготовими, і провалили першу чверть. Через невдалий старт шансів на успіх у нас залишилося відверто небагато.

Далі по ходу зустрічі ми дещо вирівняли гру. Знову ж таки задіяли молодь, аби хлопці набиралися досвіду та мали ігрову практику. Але, на жаль, як і днем раніше, наші молоді гравці багато помилялися і в цілому зіграли нижче наших очікувань. В принципі, результат закономірний. Поки із баскетболістами «Металургу» ми знаходимося на різних рівнях. Наші гравці поступалися суперникам і в антропометричних даних, і у командній швидкості, і у швидкості прийняття рішень. Наразі нам просто бракує досвіду. На жаль, через сімейні обставини у звітних іграх нам не зміг допомогти Микита Мизь. Крім того, через ушкодження тур пропускав Костянтин Фомічов. Без цих досвідчених гравців нам було дуже складно зачепитися за позитивний результат.

Відтак зробимо роботу над помилками і почнемо серйозну підготовку до ігор у Херсоні, які стануть для нас, без перебільшення, ключовими у всьому чемпіонаті. Адже саме херсонська «Авто-Плаза» є нашим основним конкурентом за потрапляння у топ-4 і вихід у плей-офф турніру. І в Херсоні, думаю, ми фактично розіграємо путівку до наступного етапу змагань», – наголосив головний тренер «Золотого Века-2».

Оскільки через технічні проблеми запоріжці не змогли транслювати матчі у прямому ефірі, пропонуємо вашій увазі повні відеозаписи ігор, які надала прес-служба БК «Металург».

БК «Металург» – БК «Золотой Век-2» (10 лютого)

БК «Металург» – БК «Золотой Век-2» (11 лютого)

 

Прес-служба БК «Золотой Век»