Найближчої п’ятниці та суботи, 2 і 3 лютого, в рамках чемпіонату України серед команд Вищої ліги кропивницький «Золотой Век» прийматиме на майданчику спортзалу факультету фізичного виховання ЦДПУ ім. В. Винниченка другу команду «Черкаських Мавп».

Незважаючи на те, що суперники займають діаметрально протилежні місця у турнірній таблиці – кропивничани посідають друге місце в групі, а черкащани йдуть останніми, – ігри обіцяють бути конкурентноздатними та безкомпромісними.

Інтриги протистоянню додає той факт, що напередодні двохматчевого протистояння із черкащанами «Золотой Век» поніс значні кадрові втрати. Як повідомив наставник кропивничан Георгій Ступенчук, у домашній грі проти «Черкаських Мавп-2» команді точно не допоможе Олександр Дробязко. Під великим питанням участь у грі Володимира Цибіна та Максима Козловця. Перший травмувався у виїзній грі проти миколаївського «Ніко-Баскета», а другий зазнав ушкодження гомілкостопу на тренуванні.

То ж на звітні поєдинки проти «Черкаських Мавп», у яких таких проблем із лавкою запасних немає, у головного тренера кропивничан фактично не залишилося варіантів для ротації. Водночас наставник «Золотого Века» переконаний, що навіть за таких умов команда зобов’язана перемагати одного із аутсайдерів групи. Хоча і «легкої прогулянки» у звітних поєдинках також очікувати не варто.

Перша гра туру відбудеться у п’ятницю, 2 лютого, о 18:00. Матч-відповідь – наступного дня, 3 лютого, о 12:00. Вхід вільний.

Завітайте на ігри «Золотого Века» та підтримайте улюблену команду на її шляху до нових перемог!