Головна баскетбольна команда Кіровоградщини розпочинає боротьбу в Кубку України! У цю середу, 7 листопада, баскетбольний клуб «Золотой Век» в рамках 2-го етапу турніру прийматиме у Кропивницькому БК «Кривий Ріг-КНУ-КДПУ». Матч традиційно відбудеться у стінах факультету фізичного виховання ЦДПУ ім. В. Винниченка. Початок зустрічі о 14:00.

Зазначимо, на цій стадії змагань переможець пари визначиться за сумою двох матчів. А тріумфатор кропивницько-криворізького протистояння вже у 1/8 фіналу Кубку України зіграє із грізним суперліговим БК «Хімік» із Южного.

Для підопічних Георгія Ступенчука важливість цього домашнього поєдинку складно переоцінити. На старті сезону «золоті» ще не знали смаку перемог, хоча провели декілька поєдинків, у яких справді заслуговували здобути позитивний результат.

Вже на першій стадії кубкового турніру кропивничанам у суперники дістався справді серйозний опонент, який вже вибив зі змагань вищоліговий МБК «Маріуполь». У чемпіонаті справи у криворіжців також йдуть досить непогано: «Кривий Ріг-КНУ-КДПУ» йде другим у Групі 1, маючи у своєму активі 6 перемог у 8 матчах.

Натомість «золоті» вирішили кадрові питання, підсиливши позиції 4-го і 5-го номерів Андрієм Шаламовим та Іллею Кабацюрою, які вже разом з командою готуються до звітного протистояння. Під питанням участь у грі Микити Мизя, який зазнав пошкодження в останній грі чемпіонату в Маріуполі.

Наразі кропивничани у звичному режимі готуються до матчу і чекають на підтримку своїх вболівальників. Саме тому запрошуємо вас прийти та допомогти улюбленій команді здобути у середу першу перемогу в новому сезоні!

Кубок України. 2 етап. «Золотой Век» – «Кривий Ріг-КНУ-КДПУ». Середа, 7 листопада. Початок о 14:00. Вартість квитків: вхід на трибуну – 20 грн, на балкон – 15 грн. До зустрічі на іграх «Золотого Века»! 

 

Прес-служба БК «Золотой Век»