Команда Георгія Ступенчука на виїзді здобула першу перемогу в рамках двохматчевого кубкового двобою проти кременчуцького «Кременя» – 93:83 (29:16, 19:23, 24:19, 21:25).

Найрезультативнішими гравцями у складі кропивницької команди стали Дмитро Антонець (22 очки), Сергій Юрченко (20 очок), В’ячеслав Моторчук та Владислав Унгурян (обоє – по 10 пунктів).

Нагадаємо, завтра, 5 листопада, у повторній зустрічі команди розіграють долю путівки у наступний раунд кубку України. І хоч сьогодні «Золотой Век» заробив невеликий гандикап, шанси обох клубів на успіх залишаються приблизно рівними. Початок недільного поєдинку о 13:00.

Післяматчевий коментар гравця БК « Золотой Век» Олексія Масальського:

– Олексій, сьогодні твоя команда перемогла. На твій погляд що вам вдалося, а що не вдалося?
– Хочу, перш за все, подякувати команді суперників. Ми добре почали гру, але потім збились, програли багато підборів на чужому кільці, перегравали у нападі, і внаслідок цього суперники почали нас наздоганяти.

– Плюс десять на табло, на твою думку, це значна перевага чи завтра буде важкий поєдинок?
– Я не можу сказати, що буде завтра. Кожна гра особлива. Побачимо. Будемо старатися.

– «Золотий Век» в минулому сезоні ставив найвищі завдання для себе. В цьому році завдання залишається незмінним?
– Все так само.

– Це призери чи чемпіонство?
– Чемпіонство. Тільки так.  

Післяматчевий коментар головного тренера БК « Золотой Век» Георгія Ступенчука:

– Пане Георгію, що вдалося вашій команді? Здалося, що в третій чверті, коли ви вийшли після перерви, перевага була достатньою, але команда чи то не налаштувалася, чи то не пішла гра?
– Я думаю, що ви вірно кажете, що ми трохи недооцінили суперників. Я перед грою попереджав, що будуть в основному дальні атаки, дальні кидки. В першій чверті ви також побачили, що ми програли п’ять підборів одразу, тому що відразу не були готові до всього цього. Ну й результатом я задоволений, але грою – ні. Далі будемо бачити. Сьогодні ще буде зібрання, буду розмовляти з хлопцями, вказувати на їх помилки. Дуже багато втратили підборів, багато втрат м’яча… Але ми виграли. У кубковому протистоянні у нас є ще одна гра. Завтра ми зіграємо краще.

– У Максима Козловця сьогодні була перша гра за «Золотой Век». Як вам дії цього гравця?
– Ми його взяли до команди, щоб він нам допоміг. Впевнений, що він буде допомагати. Він провів всього два тренування з нами. Багато отримав теорії, а практики ще не було, тому я думаю, що він гарно впишеться в колектив, все буде гаразд.